Saaremaa Vallavolikogu

Tallinna 2, Kuressaare 93819
E-post: margit.kaldre@saaremaavald.ee, tel 452 5002                                                                     
Esimees: Tiiu Aro tiiu.aro@saaremaavald.ee tel 452 5010, 501 1565 Volikogu esimees Tiiu Aro võtab kodanikke vastu iga kuu viimasel kolmapäeval kl 16-18, palume eelnevalt registreerida tel 452 5002
Aseesimees: Aivar Aru aivar.aru@audi.ee tel 514 1131

Saaremaa Vallavalitsus

Reg nr: 77000306
KMKR: EE102037395, TP-kood: 417101
Tallinna 10, Kuressaare 93819 
Üldtel: 452 5000
Tööaeg: E, T ,N  8.00-16.30
                K 8.00-18.00
                R 8.00-15.00
A/a: EE851010602007390004 SEB Pank AS
        EE362200221068434358 Swedbank AS
        EE213300332146330001 Danske Bank A/S
        EE871700017000767815 Luminor Bank AS
        
Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Vallavanem Madis Kallas 452 5001 madis.kallas@saaremaavald.ee Lossi 1 
Abivallavanem - haridus, noorsootöö, kultuur, sport Helle Kahm 452 5065 helle.kahm@saaremaavald.ee Tallinna 10 
Abivallavanem - majandus, haldus, teenuskeskused Jüri Linde 452 5137 juri.linde@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Abivallavanem - sotsiaalvaldkond Kairit Lindmäe 452 5088 kairit.lindmae@saaremaavald.ee Tallinna 10
Abivallavanem - ehitus, planeerimine, keskkond Mart Mäeker 452 5073 mart.maeker@saaremaavald.ee Tallinna 10
Abivallavanem - arendus, kommunikatsioon, tugiteenused Marili Niits 452 5013 marili.niits@saaremaavald.ee Lossi 1

Kantselei

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Vallasekretär Liis Lepik 5324 6793 liis.lepik@saaremaavald.ee Lossi 1
Volikogu nõunik Andrus Lulla 452 5011 andrus.lulla@saaremaavald.ee  Tallinna 2
Jurist  Kaire Müür 452 5027 kaire.muur@saaremaavald.ee Lossi 1
Jurist Evelin Voksepp 452 5021 evelin.voksepp@saaremaavald.ee Lossi 1
Jurist Elo Ilumäe 452 5020 elo.ilumae@saaremaavald.ee Lossi 1
Juhtkonna abi Anu Teppan 452 5001 anu.teppan@saaremaavald.ee Lossi 1
Dokumendihaldusspetsialist Merili Pahapill 452 5019 merili.pahapill@saaremaavald.ee Lossi 1
Istungisekretär Margit Kaldre 452 5002 margit.kaldre@saaremaavald.ee Tallinna 2
Infosekretär Pille Maripuu 452 5000 pille.maripuu@saaremaavald.ee Tallinna 10
Infosekretär Mares Tisler 452 5003 mares.tisler@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Arhivaar Liana Kaasik 452 5077 liana.kaasik@saaremaavald.ee Tallinna 10
 
Tugiteenuste osakond
Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Alo Heinsalu 452 5015 alo.heinsalu@saaremaavald.ee Lossi 1
Personali peaspetsialist Ene Johanson 452 5035 ene.johanson@saaremaavald.ee Lossi 1
Personalispetsialist Eve Kiil 452 5034 eve.kiil@saaremaavald.ee Lossi 1
Rahvastikutoimingute peaspetsialist Avo Levisto 452 5017 avo.levisto@saaremaavald.ee Lossi 1
Rahvastikutoimingute spetsialist Anne Raik 452 5018 anne.raik@saaremaavald.ee Lossi 1
Hangete peaspetsialist Vilma Kippak 452 5090 vilma.kippak@saaremaavald.ee Tallinna 10
Hankespetsialist Anu Berens 452 5091 anu.berens@saaremaavald.ee Tallinna 10
Hankespetsialist Evelin Mesila 452 5089 evelin.mesila@saaremaavald.ee Tallinna 10

Tugiteenuste osakond, infotehnoloogiateenistus

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
IT-juht Anu Tanila 452 5038 anu.tanila@saaremaavald.ee Lossi 1
Tarkvaraarenduste administraator Diana Lõhmus 452 5039 diana.lohmus@saaremaavald.ee Lossi 1
Riistvara- ja võrguadministraator Indrek Teppan 452 5040 indrek.teppan@saaremaavald.ee Lossi 1
IT-tehnik Jaanus Mägi 452 5036 jaanus.magi@saaremaavald.ee Lossi 1
IT-tehnik Gert Kaasik 452 5037 gert.kaasik@saaremaavald.ee Lossi 1


Tugiteenuste osakond, rahandusteenistus

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Rahandusteenistuse juhataja Thea Raik 452 5131 thea.raik@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Eelarvetalitus        
Peaökonomist Katrin Nigul 452 5129 katrin.nigul@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vanemökonomist Laura Heinsaar 452 5132 laura.heinsaar@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Ökonomist Skaidrid Nahkur 452 5123 skaidrid.nahkur@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Ökonomist Varje Tuuling 452 5124 varje.tuuling@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidamistalitus      
Pearaamatupidaja Merje Salonen 452 5117 merje.salonen@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vanemraamatupidaja Sirje Sepp 452 5118 sirje.sepp@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vanemraamatupidaja Eha Talvistu 452 5127 eha.talvistu@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vanemraamatupidaja Lilja Koppel 452 5126 lilja.koppel@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Heidi Sokko 452 5125 heidi.sokko@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Anne Kilumets 452 5128 anne.kilumets@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Estra Pleiats 452 5115 estra.pleiats@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Liisbet Kakko 452 5120 liisbet.kakko@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Silja Vällo 452 5116 silja.vallo@saaremaavald.ee Marientali tee 27

Haridus- ja noorsootööosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Raivo Peeters 452 5068 raivo.peeters@saaremaavald.ee Tallinna 10
Haridusnõunik Meelis Kaubi 452 5063 meelis.kaubi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Alusharidusnõunik Maiu Raun 452 5066 maiu.raun@saaremaavald.ee Tallinna 10
Üldharidusnõunik Õilme Salumäe 452 5067 oilme.salumae@saaremaavald.ee Tallinna 10
Noorsootöö ja huvihariduse spetsialist Marii Kõrgesaar 452 5069 marii.korgesaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Registrispetsialist Helen Vainula 452 5064 helen.vainula@saaremaavald.ee Tallinna 10

Keskkonnaosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Bert Holm 452 5078 bert.holm@saaremaavald.ee Tallinna 10
Jäätmete peaspetsialist Katrin Koppel 452 5086 katrin.koppel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Vee ja looduskaitse peaspetsialist Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Vee ja looduskaitse peaspetsialist Liina Saar 452 5080 liina.saar@saaremaavald.ee Leisi teenuskeskus/ Tallinna 10
Järelevalveteenistus        
Järelevalve ja kriisireguleerimise peaspetsialist Karel Koovisk 452 5083 karel.koovisk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Järelevalve peaspetsialist Katrin Hämelainen 452 5081 katrin.hamelainen@saaremaavald.ee Tallinna 10
Järelevalve peaspetsialist Martina Kommel 452 5082 martina.kommel@saaremaavald.ee Orissaare teenuskeskus/ Tallinna 10

Kultuuri- ja spordiosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Margit Kõrvits 452 5070 margit.korvits@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kultuurinõunik Heli Jalakas 452 5076 heli.jalakas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kultuuritööspetsialist Valve Heiberg 452 5071 valve.heiberg@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kultuuritööspetsialist Anneli Teppo-Toost 452 5072 anneli.teppo-toost@saaremaavald.ee Tallinna 10
Spordinõunik Käthe Pihlak 452 5074 kathe.pihlak@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sporditööspetsialist Marden Muuk 452 5075 marden.muuk@saaremaavald.ee Tallinna 10

Ehitus- ja planeeringuosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Rein Kallas 452 5100 rein.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Vallaarhitekt Liis Koppel 452 5045 liis.koppel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Inge-Ly Ansip 452 5041 inge-ly.ansip@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Piret Miller 452 5042 piret.miller@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Loona Lepp 452 5044 loona.lepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusinsener Mehis Kallas 452 5099 mehis.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusinsener Madis Pihel 452 5101 madis.pihel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusinsener Urmas Sepp 452 5102 urmas.sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusinsener Rait Pitk 452 5103 rait.pitk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusspetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusspetsialist Aivo Kesküla 452 5046 aivo.keskula@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusspetsialist Üllar Jõgi 457 3292 ullar.jogi@saaremaavald.ee Leisi teenuskeskus
Ehitusspetsialist Piret Kuldsaar 5915 1951 piret.kuldsaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Infospetsialist Rita Tamm 452 5043 rita.tamm@saaremaavald.ee Tallinna 10
Üldplaneeringuspetsialist Marita Kallas 452 5095 marita.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Katrin Kuusk 452 5093 katrin.kuusk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Kätlin Kallas 452 5094 katlin.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Hannes Rohulaid 452 5097 hannes.rohulaid@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Maarika Saks 452 5098 maarika.saks@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Inge Aru 452 5084 inge.aru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Margus Pikkor 454 5602 margus.pikkor@saaremaavald.ee Orissaare teenuskeskus
Maakorraldusspetsialist Ruth Kalamees 452 5087 ruth.kalamees@saaremaavald.ee Tallinna 10
Registripidaja Kersti Nurk 452 5092 kersti.nurk@saaremaavald.ee Tallinna 10

Arendus- ja kommunikatsiooniosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Karin Närep      
Arendusnõunik Anu Vares 452 5029 anu.vares@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse peaspetsialist Renate Pihl 452 5032 renate.pihl@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse peaspetsialist Aarne Põlluäär 452 5033 aarne.polluaar@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse peaspetsialist Maire Käärid   maire.kaarid@saaremaavald.ee Orissaare teenuskeskus
Arenduse peaspetsialist Veiko Viil 452 5031 veiko.viil@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse peaspetsialist Tiina Orav 452 5028 tiina.orav@saaremaavald.ee Lossi 1
Tervisedenduse peaspetsialist Riina Allik 452 5024 riina.allik@saaremaavald.ee Lossi 1
Tervisedenduse peaspetsialist Imbi Jäe 452 5025 imbi.jae@saaremaavald.ee Lossi 1
Meedia peaspetsialist Kristiina Maripuu 452 5023 kristiina.maripuu@saaremaavald.ee Lossi 1
Meediaspetsialist Merike Pitk 452 5022 merike.pitk@saaremaavald.ee Lossi 1
Kommunikatsioonispetsialist Geili Heinmaa 452 5018 geili.heinmaa@saaremaavald.ee Lossi 1
Kommunikatsioonispetsialist Merike Lipu   merike.lipu@saaremaavald.ee Lossi 1

Majandus- ja haldusosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Mikk Tuisk 452 5105 mikk.tuisk@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Teede peaspetsialist Enno Reis 452 5113 enno.reis@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Teespetsialist Tõnu Kuldsaar 452 5112 tonu.kuldsaar@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Teespetsialist Raul Koppel   raul.koppel@saaremaavald.ee Orissaare teenuskeskus
Haljastuse peaspetsialist Katrin Reinhold 452 5114 katrin.reinhold@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vallavara peaspetsialist Tiit Põld 452 5107 tiit.pold@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vallavaraspetsialist Margo Sooäär 452 5104 margo.sooaar@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Transpordinõunik Karl Tiitson 452 5110 karl.tiitson@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Transpordi peaspetsialist Martin Kulderknup 452 5111 martin.kulderknup@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Transpordispetsialist Merike Sõrm 452 5109 merike.sorm@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Sadamate ja väikesaarte spetsialist Tormis Lepik 452 5108 tormis.lepik@saaremaavald.ee Marientali tee 27

Sotsiaalosakond
Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Piret Pihel 452 5051 piret.pihel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsenõunik Monika Sarapuu 452 5050 monika.sarapuu@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Karin Oinberg 452 5049 karin.oinberg@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Angela Mäeots 452 5052 angela.maeots@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Elve Rozenkron 457 3292 elve.rozenkron@saaremaavald.ee Leisi teenuskeskus
Lastekaitsespetsialist Kristi Mägi-Sepp 452 5053 kristi.magi-sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Merilin Nöör 454 5403 merilin.noor@saaremaavald.ee Orissaare teenuskeskus
Sotsiaalteenuste nõunik Reelika Murd 452 5056 reelika.murd@saaremaavald.ee Tallinna 10
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5060 ervin.raudsik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Eestkostespetsialist Tiina Saare 452 5061 tiina.saare@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltoetuste nõunik Liina Kohu 452 5057 liina.kohu@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Kadi Nellis 452 5054 kadi.nellis@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Aina Prei 452 5058 aina.prei@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Kerli Gutman-Laht 452 5055 kerli.gutman-laht@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Tiia Jäärats 452 5059 tiia.jaarats@saaremaavald.ee Tallinna 10

Vallavanema otsealluvuses

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Sisekontrolör Ülle Tänav 452 5016 ulle.tanav@saaremaavald.ee Lossi 1