Ettevõtlus

Salme piirkonnas tegutsevad ettevõtted 

Salme sadam

Adelais Projekt OÜ
Hoonete ja rajatiste projekteerimine

Ula küla, Usiniidi www.projektum.ee
+372 5844 0362

Andres Talk
andres@projektum.ee

 

Maret Suik (FIE)
Käsitöötoodete (kangasteljed, lapitehnika, teppimisraam) valmistamine ja müük, aia- ja ilutaimed

Läätsa küla
56221933

Maret Suik

Flusso OÜ - VIKING BURGER
toitlustamine

Salme Sõrve mnt 1
56912616

Kristo Putnik
kristo.putnik@gmail.com

 

Järve Turismitalu
kodumajutus, puhkeküla ja -laager

Järve küla
4571479, 5209181

Niina Kark
info@jarvetalu.ee

Osaühing Kadastiku Õunaaed
puuviljakasvatus, mahla tootmine

Suurna küla
56234176

Riho Kadastik

riho@ounaaed.ee

 

Kiilut Osaühing
laadur-ekskavaatori teenused, võsalõikus, muru ja haljasalade hooldus

Salme
5297493

Arne Kiil

OÜ Kiledisain
Autode pleki- ja värvitööd, klaaside toonimine, mürasummutus, ülekleepimine

Imara küla
53540172

Rasmus Remmelg
kiledisain@gmail.com

LE Metsateave OÜ
metsanõustamine

Anseküla www.le-metsateave.ee
5054318

Elve Lepik
elve@le-metsateave.ee

Aktsiaselts Läätsa Kalatööstus
kalatöötlemine

Läätsa küla
4524500

info@kaluri.ee

Mooaed OÜ
Piirdeaiad, väravad, kergkonstruktsioonid, puisniidud ja võsaraieteenus

Salme vald
58401641

www.mooaed.com

Ken Toodre

Osaühing Pilvelambad
kraasvilla tootmine, kraasimisteenus

Salme Töökoja tee 2/2 www.pilvelambad.ee
56600713

Kaupo Sirel
pilvelambad@pilvelambad.ee

 

Osaühing Saare Rätsep

Sõrve villaveski

 

Lõu küla
5551 1185, 5551 1181

 

Merike Sepp, Egon Sepp
egon.sepp@gmail.com

Saaremaa Tarbijate Ühistu Salme kauplus

jaekaubandus

Salme Sõrve mnt 10
4571509

Leili Vallaste

Salme Perearstikeskus OÜ
perearstikeskus

Salme Sõrve mnt 5
4571633

Tiina Tarkin
tarin.t.m@neti.ee

Salme Põllumajanduse Osaühing
piima tootmine, segaloomakasvatus

Üüdibe küla
5107086, 4571567

Raimond Ellik
salmepou@hot.ee

Osaühing Salme SVK
vesi ja kanalisatsioon

Tunnistus

Salme Sõrve mnt 3
4520355

Kaupo Sirel
kaupo@salmevald.ee

SEKO Fishing Tackle OÜ
kalastusvahendite tootmine

Salme Sõrve mnt 5

Arvi Kuppart

Sõrve Külalistemaja
majutusettevõte – külalistemaja

Salme Sõrve mnt 5 www.sorve.ee
4571658, 5253540

Toomas Sepp
guesthouse@sorve.ee 

Tehumardi Camping
puhkeküla ja -laager

Tehumardi küla www.tehumardi.ee
4571666, 5105150


info@tehumardi.ee

Tehumardi Laguun
puhkemaja

Tehumardi küla
5062922, www.laguun.eu

Reedik Aavik
info@laguun.eu

Kopli Mereharrastustalu OÜ
majutusteenuse osutamine

Toomalõuka küla www.toomaloukaturism.ee
56466567

Lembit Vergi
info@toomaloukaturism.ee

Osaühing Westland Invest
üldehitus ja remonditööd, renditeenused, s.h tööjõurent

Lassi küla
+3725148804

Raimo Pagil
raimopagil@hotmail.com

Ösel Kinnisvarahooldus OÜ
kinnisvarahooldus

Salme Sõrve mnt 5
+372 56 21 31 41 


info@kvhooldus.eu