Vallavolikogu komisjonid

Komisjonide tööplaan

Kuupäev Kellaaeg Komisjon Asukoht Päevakord
T, 12.06.2018 16.00 Ettevõtlus- ja majanduskomisjon Marientali tee 27 12.06.18
T, 12.06.2018 15.00 Revisjonikomison

Kuressaare raekoda

12.06.18
K, 13.06.2018 14.00 Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon Randvere, Kihelkonna Randvere Tööõppekeskus,
Kihelkonna Hooldekodu 
K, 13.06.2018 15.30 Haridus- ja noorsootöökomisjon Lossi 1 13.06.18
K, 13.06.2018 16.30 Piirkondliku arengu ja külaelu komisjon Marientali tee 27 13.06.18
N, 14.06.2018 15.30 Ehitus- ja keskkonnakomisjon Lossi 1 14.06.18
N, 14.06.2018 13.00 Kultuuri- ja spordikomisjon Kuressaare raekoda 14.06.18
N, 14.06.2018 15.00

Kuressaare linnakodaniku komisjon

Kuressaare raekoda 14.06.18
N, 14.06.2018 15.00 Arendus- ja kommunikatsioonikomisjon Kuressaare raekoda 14.06.18
E, 18.06.2018 15.00 Rahanduskomisjon Lossi 1 18.06.18
 
 

Saaremaa Vallavolikogu fraktsioonid:

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
esimees Tambet Kikas, aseesimees Liilia Eensaar
 
Eesti Reformierakond
esimees Jaanus Tamkivi, aseesimees Kalle Laanet
 
Valimisliit Saarlane
esimees Mart Maastik, aseesimees Anti Toplaan
 
Eesti Keskerakond
esimees Mihkel Undrest, aseesimees Enn Eesmaa
 
Saaremaa Vallavolikogu 03.11.17 otsus nr 14