Leisi teenuskeskus

Leisi teenuskeskus
Kooli 12 Leisi alevik 94202 Saaremaa

Teenuskeskuse juhataja Eva Resen
452 5146 eva.resen@saaremaavald.ee

Sotsiaaltööspetsialist Marina Skljarenko
452 5148, 457 3292, 5343 6289 marina.skljarenko@saaremaavald.ee

Lastekaitsespetsialist Elve Rozenkron
452 5176, 5749 3930 elve.rozenkron@saaremaavald.ee

Ehitusspetsialist Üllar Jõgi
452 51478, 5621 6246 ullar.jogi@saaremaavald.ee

Vee ja looduskaitse peaspetsialist Liina Saar
452 5080, 5330 0787 liina.saar@saaremaavald.ee

Infospetsialist Airi Toompuu
452 5170 airi.toompuu@saaremaavald.ee

Sünni registreerimine
Surma registeerimine

Tööaeg
E, T, N  8.00-16.30; K  8.00-18.00; R  8.00-15.00
Lõuna 12.30-13.00

 

Uudised ja teated

______________________________________________________________________________

PROJEKTITOETUSTE TAOTLEMINE LEISI PIIRKONNAS

Projektitoetuse toimub Leisi Vallavolikogu 16.02.2009 määruse nr 2 Kultuuri- ja sporditoetuste maksmise kord" alusel.
Täpsem info ja valdkonnad: Projektitoetuse taotlemine_Leisi 
Taotlused esitatakse e-postile vald@saaremaavald.ee.

______________________________________________________________________________
LEISI APTEEK avatud uutel aegadel!
E-R kell 9-16
L, P suletud

INFO KODULEHELE!
Kui soovid oma ettevõtte/firma kohta infot kodulehele, palun võta ühendust infospetsialistiga.

Tutvustus

Leisi oli 2017. aasta oktoobrini Saare maakonna omavalitsusüksus Hiiu- ja Saaremaa vahelise Soela väina ääres. Vald liitus haldusreformi käigus teiste Saaremaa valdadega, jäädes osavalla staatusesse.

Endise Leisi valla koduleht (üleval kuni 31.12.2018)