Üldkontakt

E-post: margit.kaldre@saaremaavald.ee               
Tel 452 5002                                                      

Saaremaa Vallavolikogu koosseis

Esimees: Tiiu Aro tiiu.aro@saaremaavald.ee tel 452 5010, 501 1565
Volikogu esimees Tiiu Aro võtab kodanikke vastu iga kuu viimasel kolmapäeval kl 16-18,
palume eelnevalt registreerida tel 452 5002

Aseesimees: Aivar Aru aivar.aru@audi.ee tel 514 1131

Liikmed:

  1. Raimu Aardam raimuaardam@gmail.com tel 503 8998
  2. Liilia Eensaar liilia.eensaar@mail.ee, tel 525 3442
  3. Enn Eesmaa enn.eesmaa@riigikogu.ee tel 502 4858
  4. Andres Hanso andres.hanso@gmail.com tel 517 9010
  5. Hannes Hanso hannes.hanso@riigikogu.ee tel 5333 2467
  6. Heiki Hanso heikihanso@gmail.com tel 517 6969
  7. Ly Kallas lykallas1@gmail.com tel 503 8408
  8. Tambet Kikas tambet.geo@gmail.com tel 525 3469
  9. Kalle Laanet kalle.laanet@riigikogu.ee tel 5328 5630
  10. Boris Lehtjärv boris.kaarma@gmail.com tel 5667 7544
  11. Tiina Luks tiina.luks@gmail.com tel 5668 8499
  12. Mart Maastik mart.maastik@gmail.com tel 504 7250
  13. Aare Martinson aaremar@gmail.com tel 5650 9644
  14. Meelis Juhandi meelisjuhandi@gmail.com tel 5348 9666
  15. Viljar Aro viljar.aro@syg.edu.ee tel 509 4981
  16. Priit Penu priit.penu@pmk.agri.ee tel 515 6165
  17. Andrus Raun andrus.raun@gmail.com tel 503 8823
  18. Taavi Rauniste rauniste@gmail.com tel 525 2971
  19. Vello Runthal orissaare@gmail.com tel 525 7045
  20. Mart Saarso saarso@hotmail.com tel 511 5566
  21. Jaanus Tamkivi jaanus.tamkivi@gmail.com tel 511 5501
  22. Tõnu Teder teder@klotoid.ee tel 516 5791
  23. Silvi Teesalu steesalu@gmail.com tel 505 8699
  24. Jaen Teär jaen.tear@mail.ee, tel 509 0343
  25. Urve Tiidus urve.tiidus@gmail.com tel 521 7702
  26. Andres Tinno andres@ar.ee tel 503 1173
  27. Anti Toplaan anti.toplaan@eelk.ee tel 514 8199
  28. Mihkel Undrest vrhl@hot.ee tel 514 5578
  29. Koit Voojärv koit.voojarv@gmail.com tel 525 3249