Teated

Infoseminarid piirkondades

29. augustil kiitis Saaremaa Vallavolikogu heaks Saaremaa valla mittetulundustegevuse toetamise uue korra. Tutvustamaks uut korda, kohtuvad abivallavanem Kristiina Maripuu ning arendusja kommunikatsiooniosakonna juhataja Karin Närep piirkondades küla- ja alevikuvanemate ning mittetulundusühingute ja seltsingutega.
Infoseminaril räägitakse mittetulundustegevuse toetamise uuest korrast, küla- ja alevikuvanema valimisest, külaraha ja alevikuraha taotlemisest 2019. aastal ning siseturvalisuse aktuaalsetest teemadest piirkonnas.
Kohtumiste ajad piirkondades: 
3.10. kl 17–19 Lääne-Saare piirkond (Lümanda Majas)
7.10 kl 18-20 Kihelkonna rahvamajas
Milliseid uuendusi on toetamise korras? >>

Saared uuenduste teel

Juunikuu alguses võõrustas Saaremaa vallavalitsus kolmel päeval projekti „Islands of Innovation" partnereid Hollandist, Taanist, Portugalist ning Kreeka saartelt ja saarestikest. 
Tegemist on Interreg Europe'i programmi innovatsioonile suunatud projektiga, mille laiem eesmärk on toetada saartel majanduse mitmekesistamist. Varasemalt on projekti raames külastatud Samsø saart Taanis, Madeirat ja Assoore Portugalis ning Texeli ja Vlielandi saari Hollandis. 
Iga projektipartner on saarelise eluolu kitsaskohtade ja võimalike lahenduste välja toomiseks kaasanud oma piirkonnast omavalitsuse, ettevõtlussektori, ülikoolide ja kohalike kogukondade esindajaid. Saaremaa vald keskendub projekti käigus ettevõtluskeskkonnale ja selle erinevatele tahkudele. 

 

Kontakt

 
Tööaeg:
E, T, N  8.00-16.30
K 8.00-18.00 
R 8.00-15.00