Teated

Tänumeene otsib tegijat

Saaremaa Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi eesmärgiga leida meene, millega tänada edukamaid ettevõtjaid iga-aastase tänu- ja tunnustusürituse raames.

Saaremaa Vallavalitsus koostöös partneritega Saaremaa Ettevõtjate Liit, SA Saare Arenduskeskus, MTÜ Saarte Koostöökogu ja MTÜ Visit Saaremaa on välja töötamas ühtset Saare maakonna ettevõtjate tänu- ja tunnustusürituse kontseptsiooni, mille raames soovitakse üheskoos leida võimalused edukate ettevõtjate iga-aastaseks märkamiseks erinevate tunnustuskategooriate kaudu.

Otsitav meene peab vastama teatud kriteeriumitele.

Seega – kui Sa tead kedagi, kes teaks kedagi - ole hea ja anna sellest kindlasti märku!

Konkursi tähtaeg 1. august 2019.

Täpsem info:
Tänumeene konkursi väljakuulutamine ja tingimuste kinnitamine
Tänumeene konkursi tingimused
 

 

Avatud on kogukondliku turvalisuse toetusvooru järelvoor

20. juunist on avatud programmi "Turvalised kogukonnad" 2019. aasta maakondliku toetusvooru järelvoor. Programmi eesmärk on aidata kaasa turvalise elukeskkonna loomisele, kus igaühe teadliku panuse ja kogukondliku koos tegutsemise kaudu on tagatud laiemalt ohtude ennetamine, elanikkonnakaitse ning nutikas ja tulemuslik reageerimine õnnetustele, korrarikkumistele ja kuritegudele. 
Toetust saavad taotleda Eestis registreeritud mittetulundusühingud ja sihtasutused ning vabatahtlikku päästekomandot pidavad kohalikud omavalitsused.
Toetatakse taotlusi, mis edendavad kohalikku ja piirkondlikku algatust turvalise elukeskkonna loomisel, suurendavad turvalisuse loomisse panustavate ühenduste vahelist koostööd (sh edendavad võrgustikupõhist koostööd) ning aitavad kaasa vabaühenduste võimekuse tõstmisele. 
Täpsem info: www.saaremaavald.ee/kogukondliku-turvalisuse-toetusvoor.

____________________________________________________________________________

 

 

Kontakt

Kodanike vastuvõtt
eelneval kokkuleppel:
 
Tööaeg:
E, T, N  8.00-16.30
K 8.00-18.00 
R 8.00-15.00