Kaarma kultuur ja sport

Aste Rahvamaja

Soo 4, Aste alevik 93701
Telefon: 529 0869
E-post: aste.rahvamaja@saare.ee
Facebook: Aste Klubi

 

Eikla Rahvamaja

Külakeskuse, Eikla küla 93881
Telefon: 5330 9221
E-post: eikla.rahvamaja@saare.ee
Facebook: Eikla Rahvamaja

 

Rahvamaja "Nasva Klubi"

Sõrve mnt 53, Nasva alevik 93872
Telefon: 520 1797
E-post: nasva.klubi@saare.ee
Facebook: Nasva klubi

 

Abruka Raamatukogu

Abruka küla 93826
Telefon: 517 3508
E-post: abruka.raamatukogu@saare.ee
Koduleht: www.skr.lib.ee
Facebook: Abruka Raamatukogu

 

Aste Raamatukogu

Soo 4, Aste alevik 93701
Telefon: 5886 0840
E-post: aste.raamatukogu@saare.ee
Koduleht: www.skr.lib.ee

 

Eikla Raamatukogu

Eikla küla 93881
Telefon: 5886 0829
E-post: eikla.raamatukogu@saare.ee
Koduleht: www.skr.lib.ee

 

Kaarma Raamatukogu

Liivanõmme küla 93735
Telefon: 5886 0837
E-post: kaarma.raamatukogu@saare.ee
Koduleht: www.skr.lib.ee

 

Randvere Raamatukogu

Suur-Randvere küla 93839
Telefon: 5886 0838
E-post: randvere.raamatukogu@saare.ee
Koduleht: www.skr.lib.ee

 

Piirkondlik spordijuht

Tarvo Pihlas
Telefon: 5667 7544
E-post: kaarmasport@gmail.com
Vaata ka: Saaremaa valla spordiobjektid