Vallavolikogu komisjonid

Komisjonide tööplaan

Kuupäev Kellaaeg Komisjon Asukoht Päevakord
N, 12.09.2019 13.00 Revisjonikomisjon Kuressaare raekoda Vaata
E, 16.09.2019 16.30 Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon Kuressaare kultuurikeskus Vaata
T, 17.09.19 15.00 Ettevõtlus- ja majanduskomisjon Thule Koda (Uus 20) Vaata
K, 18.09.2019 15.30 Haridus- ja noorsootöökomisjon Lossi 1 Vaata
K, 18.08.2019 16.30 Piirkondliku arengu ja külaelu komisjon Marientali tee 27 Vaata
K, 18.09.2019 15.00 Ehitus- ja keskkonnakomisjon Tallinna 10 Vaata
N, 19.09.2019 12.30 Kultuuri- ja spordikomisjon Sakla külakeskus Vaata
N, 19.09.2019 15.00 Kuressaare linnakodaniku komisjon Kuressaare raekoda Vaata
N, 19.09.2019 12.30 Arendus- ja kommunikatsioonikomisjon Kuressaare raekoda Vaata
E, 23.09.2019 14.30 Rahanduskomisjon Kuressaare raekoda Vaata
 
 

Saaremaa Vallavolikogu fraktsioonid:

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
esimees Tambet Kikas, aseesimees Liilia Eensaar
 
Eesti Reformierakond
esimees Jaanus Tamkivi, aseesimees Kalle Laanet
 
Valimisliit Saarlane
esimees Vello Runthal, aseesimees Anti Toplaan
 
Eesti Keskerakond
esimees Mihkel Undrest, aseesimees Enn Eesmaa
 
Saaremaa Vallavolikogu 03.11.17 otsus nr 14