Piirkondade spordijuhid

Piirkond Nimi Telefon E-post
Kaarma Tarvo Pihlas 5667 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 5649 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 karla.spordihall@saare.ee
Laimjala Taimo Antsaar 5347 2513 laimjala.sport@saare.ee
Leisi Arvo Lepp 5690 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Sander Viira 5453 4304 sander.viira@saare.ee
Mustjala Monika Põld 5341 3653 mustjala.sport@saare.ee
Orissaare Andla Rüütel 5340 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pihtla Raili Rüütel 5559 0282 pihtla.sport@saare.ee
Pöide Anda Rüütel 5340 1046 orissaare.sport@gmail.com
Salme Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Torgu Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Valjala Pirgit Nuut 5629 6255 valjala.sport@saare.ee
Kuressaare linn Aivi Auga 452 5075 aivi.auga@saaremaavald.ee

 

Piirkondade 29. spordimängud

Üldjuhend

Toimumise aeg Spordiala Toimumise koht Korraldaja Telefon Protokoll
28. veebruar Suusatamine Pöide Andla Rüütel 5340 1046 Tühistatud
mai Kergejõustik   KJK Saare / Tarvo Pihlas 520 1611 Edasi lükatud
22. mai Kettagolf Aste Põhikool Andres Ramst / Raili Nõgu 5348 0416 /  504 4274 Tulemused
29. mai Petank Kaubi küla väljak Tarvo Pihlas 520 1611 Tulemused
12. juuni Mölkky Kaubi küla väljak Tarvo Pihlas 520 1611 Tulemused
19. juuni Jahilaskmine SJS Kalamaja lasketiir Lahekülas Saare Jahimeeste Selts 523 3947 Tulemused
26. juuni Võrkpall Kuressaare supelrand Cristin Lepp 5628 5218 Tulemused
3. juuli Jalgpall Lümanda Põhikool Sander Viira 5453 4304 Tulemused
15. august Maastikujalgratta kross Valjala maalinna terviserada Pirgit Nuut 5629 6255 Tulemused
15. august Kurn Kärla alevik Raivo Uus 522 4999 Tulemused
18. september Male Aste Põhikool Marko Siil 510 0361 Tulemused
2. oktoober Darts Sandla Rahvamaja Tarvo Pihlas 520 1611 Tulemused
21. oktoober Mälumäng Tornimäe Rahvamaja Andla Rüütel 5340 1046  
23. oktoober Kabe Kuressaare Jaan Truu 517 9534  
6. november Lauatennis Kärla Spordihall Raivo Uus 522 4999  
12. november Sasku Sandla Rahvamaja Kaljo Tuuling 527 3715  
13. november Sulgpall Kuressaare Spordikeskus Pirgit Nuut 5629 6255  
27. november Koroona Orissaare Spordihoone Gunnar Vaho 5648 8474  
18. detsember Korvpall Orissaare Spordihoone Andla Rüütel 5340 1046  
Näidisala
28. august Aerutamine-orienteerumine Laimjala Taimo Antsaar 5347 2513  

 

Piirkondade 29. spordimängude tulemuste koondtabeli leiad siit.