Kihelkonna teenuskeskus

Kihelkonna piirkonna koduleht

Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik 93401, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja KT Tormis Lepik 452 5138
tormis.lepik@saaremaavald.ee
Infospetsialist Eva-Maria Kaerma 452 5139
eva-maria.kaerma@saaremaavald.ee
Lastekaitsespetsialist Mare Kurvits 452 5060
5855 9305
mare.kurvits@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee

Kärla teenuskeskus

Kärla piirkonna koduleht

Pargi 1, Kärla alevik 93501, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Tiina Luks 452 5164
5362 7280
tiina.luks@saaremaavald.ee
Lastekaitsespetsialist Kristi Mägi-Sepp 452 5053
512 8730
kristi.magi-sepp@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067
signe.lohmus@saaremaavald.ee

Laimjala teenuskeskus

Laimjala piirkonna koduleht

Vallamaja, Laimjala küla 94401, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Vilmar Rei 452 5143
503 8029
vilmar.rei@saaremaavald.ee
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Aili Ansper 5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee

Leisi teenuskeskus

Leisi piirkonna koduleht

Kooli 12, Leisi alevik 94202, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Tuuli Pärtel 452 5171
tuuli.partel@saaremaavald.ee
Infospetsialist Airi Toompuu 452 5170
airi.toompuu@saaremaavald.ee
Lastekaitsespetsialist Elve Rozenkron 452 5176
5749 3930
elve.rozenkron@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Maret Ignatovitš 452 5148
5343 6289
maret.ignatovits@saaremaavald.ee

Lümanda teenuskeskus

Lümanda piirkonna koduleht

Keskusehoone, Lümanda küla 93301, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Jaanika Tiitson 452 5141
5623 6402
jaanika.tiitson@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067
signe.lohmus@saaremaavald.ee

Mustjala teenuskeskus

Mustjala piirkonna koduleht

Alevi 12a, Mustjala küla 93601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed  
Teenuskeskuse juhataja Kalle Kolter 452 5151
5322 9703
kalle.kolter@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee

Orissaare teenuskeskus

Orissaare piirkonna koduleht

Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik 94601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Raul Koppel 452 5172
raul.koppel@saaremaavald.ee
Infospetsialist Anne Saar 452 5174
anne.saar@saaremaavald.ee
Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso 452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Merilin Nöör 452 5175
5334 0903
merilin.noor@saaremaavald.ee

Sünni registreerimine

Pihtla teenuskeskus

Pihtla piirkonna koduleht

Vallamaja, Pihtla küla 94101, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Tiit Rettau 452 5154
506 6193
tiit.rettau@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kai Albert 452 5156
5332 7274
kai.albert@saaremaavald.ee

Pöide teenuskeskus

Pöide piirkonna koduleht

Rahvamaja, Tornimäe küla 94501, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Toomas Oll 452 5157
509 6104
toomas.oll@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Aili Ansper 452 5159
5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee

Salme teenuskeskus

Salme piirkonna koduleht

Sõrve mnt 5, Salme alevik 93201, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja KT Kaia Kuul 452 5160
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Kuul 452 5162
5915 1803
kaia.kuul@saaremaavald.ee

Torgu teenuskeskus

Torgu piirkonna koduleht

Koolimaja, Iide küla 93101, Saaremaa vald

Ametinimetus Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Mari Kübarsepp 452 5163
5340 9472
mari.kubarsepp@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Juta Sepp 452 5165
5910 8403
juta.sepp@saaremaavald.ee

Valjala teenuskeskus

Valjala piirkonna koduleht

Posti 15, Valjala alevik 94302, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktid
Teenuskeskuse juhataja Tiit Aavik 452 5166
521 6672
tiit.aavik@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kairi Nuut 452 5168
5450 2187
kairi.nuut@saaremaavald.ee