Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas. Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega. Vt Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse põhimäärus.

Uudised

Uued teenused tugikeskuses
Saaremaa laste ja perede tugikeskuse ridadesse lisandus jaanuari alguses mitu uut töötajat ja teenust. Nüüd, mil teenustest on kättesaadavad psühholoogiline ja perenõustamine ning perelepitus, peame vajalikuks neid vallaelanikele tutvustada.
Loe lähemalt >>

Kust saab abi laps ja tema pere?
Saaremaa laste ja perede tugikeskuse käivitamisega on tekkinud küsimused, kuidas abi andmine on korraldatud. Milline roll on lasteaial, milline koolil, milline tugikeskusel? Küsimustele vastab tugikeskuse juhataja Aaro Nursi.
Loe lähemalt >>
 

Saaremaa Laste ja Perede
Tugikeskus

Kontaktid:

Reg nr: 77000950 Juhtimine
Rootsi 7, Kuressaare 93819  Eripedagoogid
Telefon: 452 5198 Logopeedid
E-post: tugikeskus@saare.ee Sotsiaalpedagoogid                     
  Psühholoogid
  Juhtumikorraldajad

Juhtimine

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Juhataja Aaro Nursi 5347 0471 aaro.nursi@saare.ee Tugikeskus
Juhiabi Andra Tiik 5884 6070 andra.tiik@saare.ee Tugikeskus

Eripedagoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Eripedagoog Maris Rattasepp   maris.rattasepp@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Eripedagoog Liisi Laum   liisi.laum@saare.ee Kuressaare Gümnaasium, Kuressaare Vanalinna Kool
Eripedagoog Ene Teras   ene.teras@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed
Eripedagoog Leelo Laus   leelo.laus@saare.ee Kuressaare Gümnaasium, Kuressaare Vanalinna Kool
Eripedagoog Madli Mikli   madli.mikli@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Eripedagoog Annika Pihl   annika.pihl@saare.ee Kuressaare Pargi Lasteaed
Eripedagoogi assistent Triinu Järvalt   triinu.jarvalt@saare.ee Kärla Lasteaed, Kärla Põhikool
Eripedagoogi assistent Maige Vallik 5359 2655 maige.vallik@saare.ee Kuressaare Ristiku Lasteaed
Eripedagoogi assistent Anneli Saarela   anneli.saarela@saare.ee Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool
Eripedagoogi assistent Monika Pulk 5886 1002 monika.pulk@saare.ee Kaali Kool, Pihtla Kool

Logopeedid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Logopeed Riina Räim 5359 2655 riina.raim@saare.ee Kuressaare Ristiku Lasteaed
Logopeed Marit Püüa   marit.puua@saare.ee Kuressaare Rohu Lasteaed
Logopeed Varje Varik   varje.varik@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Pargi Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed
Logopeed Reet Saulin   reet.saulin@saare.ee Orissaare Lasteaed, Orissaare Gümnaasium
Logopeed Aino Hiiuväin   aino.hiiuvain@saare.ee Aste Lasteaed
Logopeed Annaliisa Ratas   annaliisa.ratas@saare.ee Valjala Lasteaed

Sotsiaalpedagoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Sotsiaalpedagoog Mare Poopuu 5782 2377 mare.poopuu@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Sotsiaalpedagoog Maret Metsmaa 5782 4149 maret.metsmaa@saare.ee Kihelkonna Kool, Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool
Sotsiaalpedagoog Lii Vanem 5196 5782 lii.vanem@saare.ee Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium, Kuressaare Noortejaam
Sotsiaalpedagoog Leana Vahter 5196 5974 leana.vahter@saare.ee Aste Lasteaed, Aste Põhikool
Sotsiaalpedagoog Marika Roots 5330 4598 marika.roots@saare.ee Kuressaare Vanalinna Kool
Sotsiaalpedagoog Aina Sepp-Teevet 5196 8789 aina.sepp-teevet@saare.ee Kahtla Lasteaed-Põhikool, Orissaare Lasteaed, Orissaare Gümnaasium, Tornimäe Põhikool
Sotsiaalpedagoog Liina Kohu 5196 8046 liina.kohu@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Sotsiaalpedagoog Liina Ajangu 5196 8333 liina.ajangu@saare.ee Kuressaare Gümnaasium
Sotsiaalpedagoog Tiina Saare 5386 5166 tiina.saare@saare.ee Kärla Lasteaed, Kärla Põhikool
Sotsiaalpedagoog Juta Koppel   juta.koppel@saare.ee Salme Lasteaed, Salme Põhikool
Sotsiaalpedagoogi assistent Taidi Bluum 5196 7569 taidi.bluum@saare.ee Kaali Kool, Pihtla Kool, Valjala Põhikool
Sotsiaalpedagoogi assistent Deisi Klaas 5196 8962 deisi.klaas@saare.ee Leisi Kool, Mustjala Lasteaed-Põhikool, Pärsama Lasteaed

Psühholoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Psühholoog Pirgit Põld 5887 3446 pirgit.pold@saare.ee Tugikeskus

Juhtumikorraldajad

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Juhtumikorraldaja Kertu Vapper 5303 8527 kertu.vapper@saare.ee Tugikeskus
Juhtumikorraldaja Monika Sarapuu 5883 4056 monika.sarapuu@saare.ee Tugikeskus
Perenõustaja Aile Aedma 5886 6691 aile.aedma@saare.ee Tugikeskus
Perelepitaja Kerli Gutman-Laht 5303 9589 kerli.gutman-laht@saare.ee Tugikeskus

 

Artikleid

Uued teenused tugikeskuses
Kust saab abi laps ja tema pere?
Silla mudel
Tugikeskus leidis tööjõudu ka mandrilt
Aaro Nursi: Tugispetsialistid ei saa töötada kiirabina
Saaremaale tuleb Eestis ainulaadne tugikeskus
Laste ja perede tugikeskust asub juhtima Aaro Nursi
Saaremaa laste ja perede tugikeskuse juhatajaks valiti Aaro Nursi
Laste ja perede tugikeskuse loomise lugu