Muudatused bussiliikluses alates 10. juunist

Vallavalitsuse majandus- ja haldusosakond annab teada, et seoses jätkuvate tänavatöödega toimuvad 10. juunist  nii maakonna kui linnaliinide peatustes ja sõidugraafikutes mõningad muudatused.

Maakonnaliinid
Sõrve suunas väljuva maakonnaliini Pargi peatus on taas endises (paviljoniga) kohas, Pargi ajutist peatust Kitsal tänaval (vana polikliiniku kõrval) jäävad veel kasutama Kuressaarde saabuvad bussid. Maakonnabussid kasutavad sõitmiseks Uut tänavat, kuna Pikal tänaval algab remont. Remondi lõpuni ei peatu bussid ka Kesklinna peatuses.

Linnaliinid
Linnaliini sõiduplaanidest kaotatakse 10. juunist Pargi ajutised peatused Pargi 4 maja ees ja Tolli tänaval, samuti jäävad sõiduplaanidest välja Koja ja Slupi peatused, mis asendatakse Aia ja Tooma peatustega.

Muudatuste info leiab ka bussipeatustes plakatitelt ja veebilehel www.peatus.ee.