Valvelasteaed

Kirjeldus:

Kuressaare valvelasteaed on  25. juunist -  31. juulini 2018 Kuressaare Rohu Lasteaed, mis on laste jaoks avatud tööpäeviti kl 7.30-18.00.
Avaldusi valvelasteaeda saab esitada 31. maini 2018 lapsele, kelle elukoht on rahvastikuregistri andmetel Saaremaa vald. Esitatud avalduse alusel saadetakse lapsevanemale arve, mis sisaldab valvelasteaia kohatasu 45 EUR ja 50% avaldusel näidatud toiduraha maksumusest (päevad x toidukorra maksumus). Toidupäeva maksumus sõimerühmas on 1.40 EUR ja  aiarühmas 1.55 EUR.  Ettemaksuna tasutud toiduraha ja õppekulu tasu osas tagasiarvestust ei tehta.
Esitatud arve maksetähtaeg on 12. juuni 2018. Lapsele tagatakse lasteaiakoht valvelasteaias arve tasumisel.
Kui kaua läheb?      Lapsele tagatakse lasteaiakoht valvelasteaias esitatud arve tasumisel. Arve maksetähtaeg  on 12. juuni 2018. 
Õigusaktid:
Kontakt:
Täiendav info lasteaia töökorralduse kohta - direktor Anne Maripuu
tel 453 3356, e-post anne.maripuu@kuressaare.ee
Aadress: Kuressaare Rohu Lasteaed, Rohu 4, Kuressaare

Taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud: Avage allolev hariduse registrite link ja logige sisse ID-kaardi või Mobiil ID-ga. Valige menüüpuust Valvelasteaed, täitke taotlus ja esitage see.
Link: Hariduse registrid

Taotlemine kohapeal

Vajalikud sammud: Vajalik isiklik kohaletulek Saaremaa Vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonda (Tallinna 10, Kuressaare, II korrus, ruum 208). Täitke eelnevalt allolev paberblankett või küsige blankett kohapealt. 
Blankett: Taotlus valvelasteaeda registreerimiseks