Saaremaa Vallavolikogu

Tallinna 2, Kuressaare linn 93819, Saaremaa vald, Saare maakond
Üldtelefon: 452 5002
Üldine e-post: raekoda@saaremaavald.ee

Koosseis

Esimees: Jaanus Tamkivi (REF) (jaanus.tamkivi@saaremaavald.ee, tel 452 5010, 511 5501)
Volikogu esimees võtab kodanikke vastu eelneval kokkuleppel. Palume kohtumine registreerida telefoni või meili teel.

Aseesimees: Kristiina Maripuu (VTS) (maripuukristiina.volikogu@gmail.com)

Aare Rüütel (EKRE) (aare@kadunud.ee, tel 524 2776)
Aivar Aru (KESK) (aivar.aru@saareerek.ee, tel 514 1131)
Andrus Raun (REF) (andrus.raun@gmail.com, tel 503 8823)
Angela Siinor (VTS) (angelasiinor@gmail.com, tel 5379 2765)
Anti Leedu (KESK) (anti@leedu.ee, tel 528 8025)
Anti Toplaan (IE) (anti.toplaan@eelk.ee, tel 514 8199)
Boris Lehtjärv (KESK) (boris.kaarma@gmail.com)
Daniel Mereäär (EKRE) (daniel.mereaar@gmail.com, tel 5396 8795)
Harry Raudvere (IE)
Jaen Teär (EKRE)  (jaen.tear@mail.ee, tel 509 0343)
Kaido Kaasik (IE) (kaidokaasik68@gmail.com, tel 508 2677)
Kairit Lindmäe (VTS) (kairit.lindmae@gmail.com, tel 5451 2202)
Koit Kelder (EE200) (koitkelder@gmail.com, tel 506 8287)
Kristi Sillart (REF) (kristi.sillart@gmail.com, tel 5194 4585)
Kristjan Moora (EKRE) (kmoora@gmail.com, tel 5645 7847)
Liilia Eensaar (VTS) (liilia.eensaar@mail.ee, tel 525 3442)
Ly Kallas (REF) (lykallas1@gmail.com, tel 503 8408)
Mare Kirr (VTS) (mannkiir@gmail.com, tel 526 9261)
Marili Niits (VTS) (mariliniits@gmail.com)
Mart Maastik (IE) (mart.maastik@gmail.com, tel 504 7250)
Mihkel Undrest (KESK) (mihkel@undrest.ee, tel 514 5578)
Paap Uspenski (EE200) (paapuspenski@gmail.com, tel 5623 9358)
Rauno Rahnel (EKRE) (raunorahnel@gmail.com, tel 5800 0358)
Tambet Kikas (VTS)
(tambet.geo@gmail.com, tel 525 3469)
Terje Nepper (IE) (terje@arensburg.ee, tel 508 2861)
Tiina Luks (REF) (tiina.luks@gmail.com, tel 5668 8499)
Urmas Lehtsalu (EKRE) (urmas.lehtsalu@gmail.com, tel 507 7716)
Urmas Randma (VTS) (urmas.randma@hotmail.com, tel 515 8656)
Urve Tiidus (REF) (urve.tiidus@gmail.com, tel 521 7702)

Fraktsioonid

Valimisliit Terve Saaremaa fraktsioon (VTS)
esimees Liilia Eensaar
aseesimees Marili Niits

Eesti Reformierakonna fraktsioon (REF)
esimees Tiina Luks
aseesimees Kristi Sillart

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon (EKRE)
esimees Kristjan Moora
aseesimees Rauno Rahnel

ISAMAA erakonna fraktsioon (IE)
esimees Mart Maastik
aseesimees Kaido Kaasik

Eesti Keskerakonna fraktsioon (KESK)
esimees Mihkel Undrest
aseesimees Aivar Aru