Katastriüksuse sihtotstarbe muutmise avaldus

Sihtotstarbe määramisel arvestatakse ehitis- või kasutusluba, kehtestatud detailplaneeringut, maa tegelikku kasutust. Maaomaniku avalduses peavad selguma sihtotstarbe muutmise põhjendused.

1. Taotleja andmed

E-posti aadress on kohustuslik

2. Palun nõusolekut katastriüksuse sihtotstarbe muutmiseks

Kui väljal "Kinnistu" on kirjas mitu kinnistut, muuda teksti nii, et kirja jääks ainult see kinnistu, mille kohta taotlust esitate. Kui täidate välja "Kinnistu" käsitsi, veenduge, et sinna saab kirja korrektne kinnistu aadress, katastriüksuse tunnus ja kinnistu registriosa number.

3. Katastriüksuse sihtotstarbe muutmise põhjendus

4. Taotluse saatmine

Enne taotluse saatmist palun kontrollige info veelkord üle ja veenduge, et kõik on õige. Pärast nupule "Saada" vajutamist, tuleb taotlus digitaalselt allkirjastada.

Kinnitan esitatud andmete õigsust ning annan loa oma isikuandmete töötlemiseks Saaremaa Vallavalitsusele ulatuses, mis on vajalik minu taotluse lahendamiseks.