Hallatavad asutused

Kultuur
Sport
Haridus
Noorsootöö
Hoolekanne
Haldus

Kultuur

Asutus Telefon E-post Aadress
Aste Rahvamaja 529 0869 aste.rahvamaja@saare.ee Soo 4, Aste alevik 93701
Eikla Rahvamaja 5330 9221 eikla.rahvamaja@saare.ee Külakeskuse, Eikla küla 93881
Karja Rahvamaja 457 3533 karja.rahvamaja@saare.ee Mõisahoone, Karja küla 94248
Kihelkonna Rahvamaja 452 5183 kihelkonna.rahvamaja@saare.ee Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik 93401
Kuressaare Kultuurivara 452 0701 tiiu.tammoja@kuressaare.ee Tallinna 6, Kuressaare 93819
Kärla Rahvamaja 5886 0834 karla.rahvamaja@saare.ee Jõe 2, Kärla alevik 93501
Laimjala Rahvamaja 459 4394 laimjala.rahvamaja@saare.ee Rahvamaja, Laimjala küla 94401
Lümanda Rahvamaja 529 2166 lumanda.rahvamaja@saare.ee Keskusehoone, Lümanda küla 93301
Mustjala Rahvamaja 457 9736 mustjala.rahvamaja@saare.ee Alevi 9, Mustjala küla 93601
Rahvamaja "Nasva Klubi" 520 1797 nasva.klubi@saare.ee Sõrve mnt 53, Nasva alevik 93872
Orissaare Kultuurimaja 454 5160 orissaare.kultuurimaja@saare.ee Kuivastu mnt 37, Orissaare alevik 94601
Pärsama Rahvamaja 457 3633 parsama.rahvamaja@saare.ee Rahvamaja, Pärsama küla 94201
Salme Rahvamaja 457 1650 salme.rahvamaja@saare.ee Sõrve mnt 5, Salme alevik 93201
Sandla Rahvamaja 459 5243 sandla.rahvamaja@saare.ee Keskuse, Sandla küla 94121
Taritu Rahvamaja 526 4499 taritu.rahvamaja@saare.ee Koolimaja, Taritu küla 93331
Tornimäe Rahvamaja 452 1171 tornimae.rahvamaja@saare.ee Rahvamaja, Tornimäe küla 94501
Valjala Rahvamaja 454 9599 valjala.rahvamaja@saare.ee Posti 39, Valjala alevik 94302
Saare Maakonna Keskraamatukogu 452 0724 anu.vahter@saare.ee Tallinna 6, Kuressaare 93819

Sport

Asutus Telefon E-post Aadress
Kärla Spordihall 454 2059 karla.spordihall@saare.ee Kooli 3, Kärla alevik 93501
Orissaare Spordihoone 454 5029 orissaare.spordihoone@saare.ee Kuivastu mnt 29/2, Orissaare alevik 94601
Saaremaa Spordikool 452 0373 spordikool@kuressaare.ee Vallimaa 16a, Kuressaare 93819

Haridus

Asutus Telefon E-post Aadress
Aste Lasteaed "Mõmmik" 5886 0841 aste.lasteaed@saare.ee Metsa 2, Aste alevik 93701
Aste Põhikool 454 7125 kool@aste.edu.ee Võhma mnt 3, Aste alevik 93701
Kaali Kool 459 1143 kaali.kool@saare.ee Kooli, Kaali küla 94143
Kahtla Lasteaed-Põhikool 459 4337 kahtla.kool@saare.ee Kahtla koolimaja/1, Kahtla küla 94401
Kihelkonna Kool 509 0210 kool@kih.edu.ee Kooli 1, Kihelkonna alevik 93401
Kuressaare Hariduse Kool 452 4430 kool@hariduse.edu.ee Hariduse 13, Kuressaare 93812
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed 455 4419 helin.vinter@kuressaare.ee Õie 2, Kuressaare 93818
Kuressaare Kunstikool 453 3573 kuressaare.kunstikool@gmail.com Garnisoni 16, Kuressaare 93812
Joosep Aaviku nimeline
Kuressaare Muusikakool
455 4049 muusikakool@kuressaare.ee Komandandi 9, Kuressaare 93812
Kuressaare Nooruse Kool 455 6575 kool@nooruse.edu.ee Nooruse 1, Kuressaare 93815
Kuressaare Pargi Lasteaed 453 3882 pargi.lasteaed@gmail.com Lasteaia 11, Kuressaare 93813
Kuressaare Ristiku Lasteaed 453 8711 monika.talistu@kuressaare.ee Ristiku 2b, Kuressaare 93811
Kuressaare Rohu Lasteaed 453 3356 anne.maripuu@kuressaare.ee Rohu 4, Kuressaare 93812
Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium 455 5331 kool@ktg.edu.ee Garnisoni 16, Kuressaare 93812
Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed 453 9537 liis.madisson@kuressaare.ee Ranna 10, Kuressaare 93810
Kuressaare Vanalinna Kool 453 8688 kool@vanalinna.edu.ee Pikk 31, Kuressaare 93812
Kärla Lasteaed 5886 0835 karla.lasteaed@saare.ee Pargi 9, Kärla alevik 93501
Kärla Muusikakool 511 4757 karla.muusikakool@saare.ee Pargi 1, Kärla alevik 93501
Kärla Põhikool 454 2030 kool@kpk.edu.ee Kooli 4, Kärla alevik 93501
Leisi Kool 457 3248 kool@leisi.oesel.ee Kooli 4, Leisi alevik 94202
Lümanda Karu-Kati Lasteaed 5886 0833 lumanda.lasteaed@saare.ee Lasteaia, Lümanda küla 93301
Lümanda Põhikool 529 5935 kool@lymanda.edu.ee Koolimaja, Lümanda küla 93301
Mustjala Lasteaed-Põhikool 457 9724 kool@mustjala.edu.ee Kooli 1, Mustjala küla 93601
Orissaare Gümnaasium 454 5606 kool@oris.edu.ee Kuivastu mnt 29, Orissaare alevik 94601
Orissaare Lasteaed "Päikesekiir" 454 5528 orissaare.lasteaed@saare.ee Kuivastu mnt 34a, Orissaare alevik 94601
Orissaare Muusikakool 5645 8185 orissaare.muusikakool@saare.ee Kuivastu mnt 29, Orissaare alevik 94601
Pihtla Kool 459 5618 pihtla.kool@saare.ee Kooli, Püha küla 94117
Pärsama Lasteaed 457 3739 parsama.lasteaed@saare.ee Lasteaia, Pärsama küla 94201
Salme Lasteaed 457 1548 maret@otto-triin.edu.ee Aia 3, Salme alevik 93201
Salme Põhikool 453 0250 kool@salme.edu.ee Kuressaare mnt 1, Salme alevik 93201
Tornimäe Lasteaed 459 4472 tornimae.lasteaed@saare.ee Lasteaia, Kärneri küla 94542
Tornimäe Põhikool 452 1164 tornimae.kool@saare.ee Kooli, Kärneri küla 94542
Valjala Lasteaed 454 9597 valjala.lasteaed@saare.ee Kooli tee 1, Valjala alevik 94302
Valjala Põhikool 454 9510 kool@valjala.edu.ee Kooli tee 3, Valjala alevik 94302
Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus 452 5198 aaro.nursi@saare.ee Rootsi 7, Kuressaare 93819
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 459 5833 kool@sthk.edu.ee Koolimaja, Kallemäe küla 94301

Noorsootöö

Asutus Telefon E-post Aadress
Saaremaa Noorsootöö Keskus 5668 8499 sntk@saarenoored.ee Pihtla tee 3, Kuressaare 93811
Aste noortekeskus 5301 2355 kaupo.saar@kuressaare.ee Soo 2, Aste alevik 93701
Kuressaare avatud noortekeskus Noortejaam 455 5802 noortekeskus@kuressaare.ee Pihtla tee 3, Kuressaare 93811
Kärla noortekeskus 506 0672 kadri.jarvalt@saare.ee Pargi 1, Kärla alevik 93501
Lümanda noortekeskus 5824 0871 marie.koster@saare.ee Keskusehoone, Lümanda küla 93301
Orissaare noortekeskus 5757 0953 orissaare.noortekeskus@saare.ee Kuivastu mnt 29, Orissaare alevik 94601
Tornimäe noortekeskus 5698 2894 tornimae.noortekeskus@saare.ee Rahvamaja, Tornimäe küla 94501
Valjala noortekeskus 5657 7871 valjala.noortekeskus@saare.ee Posti 39, Valjala alevik 94302 

Hoolekanne

Asutus Telefon E-post Aadress
Kihelkonna Hooldekodu 454 6551 kihelkonna.hooldekodu@saare.ee Ravi 1, Kihelkonna alevik 93401
Kuressaare Hoolekanne 453 3528 hoolekanne@saare.ee Tolli 9, Kuressaare 93813
Kuressaare Perekodu 453 3779 janne.tamm@kuressaare.ee Tolli 11, Kuressaare 93813
Pärsama Hooldekodu 457 3536 parsama.hooldekodu@saare.ee Lasteaia, Pärsama küla 94201

Haldus

Asutus Telefon E-post Aadress
Kuressaare Linnamajandus 5340 0994 marek.koppel@kuressaare.ee Tallinna 10, Kuressaare 93819
Saaremaa Haldus 5918 5799 ainer.tiitson@saare.ee Marientali tee 27, Kuressaare 93820
Kaarma, Mustjala, Pihtla 515 4715 juri.rank@saare.ee
Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu 504 8513 ilmar.antov@saare.ee
Laimjala, Leisi, Orissaare, Pöide, Valjala 5353 1946 silvester.hamann@saare.ee