Saaremaa Vallavolikogu komisjonid

Komisjon

Koosolek

Päevakord

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon 20.01.2020 kell 15.30
Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6)
Päevakord
Ettevõtlus- ja majanduskomisjon 21.01.2020 kell 16
Saaremaa Vallavalitsus (Marientali 27)

Päevakord

Ehitus- ja keskkonnakomisjon

22.01.2020 kell 15
Saaremaa Vallavalitsus (Tallinna 10)

Päevakord

Haridus- ja noorsootöökomisjon

22.01.2020 kell 15.30
Saaremaa Vallavalitsus (Lossi 1)

Päevakord

Piirkondliku arengu ja külaelu komisjon 22.01.2020 kell 16.30
Saaremaa Vallavalitsus (Marientali 27)  
Päevakord

Kultuuri- ja spordikomisjon

23.01.2020 kell 13
Kuressaare Raekoda (Tallinna 2)

Päevakord

Kuressaare linnakodaniku komisjon

23.01.2020 kell 15
Kuressaare Raekoda (Tallinna 2)

Päevakord

Arendus- ja
kommunikatsioonikomisjon
23.01.2020 kell 15
Saaremaa Vallavalitsus (Lossi 1)
Päevakord

Revisjonikomisjon 

23.01.2020 kell 13
Kuressaare Raekoda (Tallinna 2)

 

Rahanduskomisjon 27.01.2020 kell 14.30
Saaremaa Vallavalitsus (Lossi 1)
 


Saaremaa Vallavolikogu fraktsioonid

Eesti Keskerakond
esimees Mihkel Undrest, aseesimees Enn Eesmaa

Eesti Reformierakond
esimees Jaanus Tamkivi, aseesimees Kalle Laanet

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
esimees Tambet Kikas, aseesimees Liilia Eensaar

Valimisliit Saarlane
esimees Vello Runthal, aseesimees Anti Toplaan

Saaremaa Vallavolikogu 03.11.17 otsus nr 14