Koolisport hooaeg 2020/2021

                 
  Üritus Koht Aeg Vastutaja Juhend Protokoll
  Ürituse kirjeldus, vajadusel ka registreerimise kohta info Kus toimub? Kuupäev  Korraldaja, telefon ja e-posti aadress Võistluse juhend Võistluse protokolll
  Valikorienteerumine Orissaare 10.09.2020 Raili Nõgu 5044274 kodunekool@gmail.com Juhend  
  SÜG-i XXI sügisjooks Tervisepark 22.09.2020 Enn Laanemäe 5278205 enn46@hot.ee    
  Euroopa Spordinädal Saare Maakond 23.-30.09.2020 Maakonna koolid        
  Heategevuslik Teatejooks Kuressaare, Liiva 23.09.2020 Kalev Kütt 5065161 kalev@kuressaare.ee    
  Euroopa Koolispordi Päev/discgolf Kuressaare 25.09.2020 Andres Ramst 53339003 andres.ramst@tt.ee Juhend  
  Teatekross Kärla 29.09.2020 Raivo Uus 5224999 sphall@hot.ee Juhend  
  EKSL jalgpall 6.-9.kl. Kuressaare 01.10.2020 Andre Anis 5220759 andre.anis@salme.edu.ee    
  Korvpall A-kl.(P) MV Saare Maakond okt.-dets. I ring Enn Laanemäe 5278205 enn46@hot.ee    
Vaheaeg 19.10.2020 - 25.10.2020        
  Rahvastepall 4-5.kl. Finaal Orissaare SH 04.11.2020 Margo Rüütel 56487359 margo.ruutel@gmail.com    
  Rahvastepall (1.-3.kl) Kuressaare SH 12.11.2020 Ulvi Moks 5275340 ulvi.moks@kuressaare.ee    
  Osavaim korvpall ? ? Siim Hiie 53974722 info@saarekorvpall.ee    
  korvpallis P, C- kl. MV (5-7.kl).) Orissaare SH 08.12.2020 Mati Rüütel 53402086 matiruutel24@gmail.com    
  Sisekergejõustiku MV Kuressaare SH 12.12.2020 KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee    
  Vaheaeg 23.12.2020 - 10.01.2021        
  Korvpall A-kl.(P) MV Kuressaare jan/märts II ring Enn Laanemäe 5278205 enn46@hot.ee    
  Õpetajate Talipäevad Kurgjärve ? Riina Paat 56939638 saaremaakoolisport@saare.ee    
  Võrkpall 10-12-kl.P+T Kuressaare SH 20.01.2021 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com    
  Korvpall B-kl (P, Põhik.) Orissaare 22.01.2021 Mati ja Margo Rüütel 53402086 matiruutel24@gmail.com    
  1-3.sisejalgpall MV Salme PK 26.01.2021 Andre Anis 5220759 andre.anis@salme.edu.ee    
  3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P Orissaare G 29.01.2021 Mati Rüütel 53402086 matiruutel24@gmail.com    
  Võrkpall 4-6.kl. T,P Kuressaare SH 03.02.2021 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com    
  EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga) Salme PK .02.2021 Andre Anis 5220759 andre.anis@salme.edu.ee    
  Võrkpall 7.-9.kl. P,T Kuressaare SH 17.02.2021 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com    
  Suusatamine Karujärve veebruar Aivar Kallas 56490503 aivar.kallas@gmail.com    
Vaheaeg 22.02.2021 - 28.02.2021        
  Sisekergejõustik D-kl Kuressaare SH 06.03.2021 KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee    
  Maakoolide võrkpall T + P Lümanda 10.03.2021 Sander Viira 54534304 sander.viira@fckuressaare.ee    
  Vanalinna Kooli 27. rahvastepalliturniir 1.-3.kl T ja P ja 4.-5.kl T ja P Kuressaare VK 19.03.2021 Edgar Haavik 5528764 edgar.haavik@mail.ee    
  1.-4.kl. ujumisvõistlused Kuressaare G 25.03.2021 Juhan Kolk 5234062 kolkjuhan@gmail.com    
  Koolivõimlemine ja tants Kuressaare 28.03.2021? Tiina Käen 58450993 tiina@oesel.edu.ee    
  5.-9..kl. ujumisvõistlused Leisi aprill 2021 Taimi Kangur 55528385 taimikan@hot.ee    
Vaheaeg 19.04.2021 - 25.04.2021        
  Koolinoorte krossijooksu MV Kärla 29.04.2021 Raivo Uus 5224999 sphall@hot.ee    
  Heategevus teatejooks Kuressaare 06.05.2021? Kalev Kütt 5065161 kalev@kuressaare.ee    
  Põhikoolide jalgpall 6.-9.kl. PT, M Lümanda 11.05.2021 Sander Viira 54534304 sander.viira@fckuressaare.ee    
  Maakonna PK mitmevõistluse MV Kuressaare PK 14.05.2021 Ulvi Moks 5275340 ulvi.moks@kuressaare.ee    
  Kergejõustiku MV, D- kl. Tornimäe PK 20.05.2021 Margo Rüütel 56487359 margo.ruutel@gmail.com    
  Kergejõustiku MV B, C Kuressaare 28.05.2021 KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee    
  Kergejõustiku MV A, J + Täiskasvanud Kuressaare 29.05.2021 KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee    
Vaheaeg 14.06.2021 - 31.08.2021        
  Rannavolle A,B,C-kl.P,T Kuressaare .08.2021 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com    
  Tänavakorvpall Pihtla 14.08.2021 Riivo Allik 5203533 riivo.allik@gmail.com    
                 
                 
  Klubide korraldatavad võistlused              
                 
  6.-9.kl.jalgpalliturniir P (Tuule Cup) Kur. kunstmuru staadion   FC Kuressaare        
  3.-6. kl.jalgpalliturniir T (Tuule Cup) Kuressaare SH   FC Kuressaare        
  6.-9.kl.jalgpalliturniir T (Tuule Cup) Kuressaare SH   FC Kuressaare        
  Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/kooliliiga     Saaremaa JKaameraaS        
  Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/meistriliiga     Saaremaa JKaameraaS        
  5.-7. kl.jalgpalliturniir P (Tuule Cup) Kuressaare SH   FC Kuressaare        
  Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/meistriliiga     Saaremaa JKaameraaS        
  Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/kooliliiga     Saaremaa JKaameraaS        
  2.-5. kl jalgpalliturniir P (Tuule Cup)     FC Kuressaare        
  Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/kooliliiga Kuressaare SH   Saaremaa JKaameraaS        
  Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/meistriliiga Kuressaare SH   Saaremaa JKaameraaS        
  5.-7 ja 7.-9. kl. P finaal (Tuule Cup) Kur. kunstmuru staadion   FC Kuressaare        
  3.-6. ja 6.-9. kl. T finaal (Tuule Cup) Kur. kunstmuru staadion   FC Kuressaare        
                 
  Ratsutamine              
  Purjetamine              
  Jahilaskmine              
  Jääpurjetamine            

Koolisport 2019/2020 >>