Mustjala piirkond

Mustjala piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Leisi, Kaarma, Kärla ja Kihelkonna piirkondadega. Mustjala piirkonna territooriumil on 21 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Mustjala külas.

Teenuskeskus

Alevi 12a, Mustjala küla 93601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Kalle Kolter 452 5151
5322 9703
kalle.kolter@saaremaavald.ee Mustjala TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Elve Rozenkron 452 5176
5749 3930
elve.rozenkron@saaremaavald.ee Leisi TK
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153 
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Mustjala TK
Arhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Üllar Jõgi 452 5147 ullar.jogi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Leisi TK
Maakorraldusspetsialist Inge Aru 452 5084 inge.aru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Kätlin Kallas 452 5094 katlin.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teede peaspetsialist Enno Reis 452 5113 enno.reis@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Meelis Albert 452 5150 meelis.albert@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse haldusjuht Jüri Ränk 515 4715 juri.rank@saare.ee Marientali tee 27

Teated

Esmaspäeval, 18.10.2021 algusega kell 18.00 toimub Mustjala Rahvamajas Jauni, Kugalepa, Merise, Mustjala, Ninase, Rahtla, Selgase, Silla, Tagaranna ja Vanakubja külade üldkoosolek. Päevakorras on esindajate nimetamine tulevasse Mustjala osavallakogusse (Tagaranna piirkonnast 1 ning Mustjala  piirkonnast 4). Oodatud on kõigi aktiivne osalus!
Teisipäeval, 19.10.2021 algusega kell 18.00 toimub Võhma koolimajas Järise, Kiruma, Küdema, Liiküla, Liivaranna, Ohtja, Paatsa, Pahapilli, Panga, Tuiu ja Võhma külade üldkoosolek. Päevakorras on esindajate nimetamine tulevasse Mustjala osavallakogusse (Küdema piirkonnast 1 ning Võhma piirkonnast 3). Oodatud on kõigi aktiivne osalus!
Ilmunud on Mustjala Teataja septembrikuine number, mida saab lugeda siit.
Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.