« Back

Veebruarikuu haridusloo tiitli pälvis Lümanda Põhikool

Veebruarikuu haridusloo tunnustus anti seekord Lümanda Põhikoolile 6. koha eest Eesti põhikoolide tabelis, kus Õhtulehe poolt koostatud järjestuses võeti aluseks lõpueksamite tulemused, nelja aastaga keskhariduseni jõudnud lõpetajate ja kvalifikatsiooninõuetele vastavate õpetajate osakaal.

Lümanda kooli hoolekogu liige Jaanika  Tiitson on haridusloo esitamisel tabavalt öelnud: "Vahel on meil endil keeruline ennast ise kiita, see ei mõju veenvalt. Seetõttu on väljast poolt tulev neutraalne süsteemne tagasiside alati väga teretulnud ja võib anda iseenda sisetundele head kinnitust." Eesti kõige läänepoolsema väikekooli jõudmine Eesti põhikoolide järjestuses 6 hulka on märkimisväärne ja sellist tulemust ei saavutata ilma aastatepikkuse pühendunud tööta.

Kokkuvõtvalt lisab hoolekogu liige, et nemad Lümanda kogukonna liikmetena teavad ja näevad, et see koht edetabelis ei tulnud juhuse läbi ja väärib kindlasti tunnustamist ning Lümanda on hea eeskuju selles osas kuidas kool, lasteaed ja kogukond astuvad ühte sammu oma piirkonna laste heaks.

Märtsikuu hariduslugu saab esitada 5. aprillini siin.