Üldkontakt

Tallinna 2, Kuressaare 93819
Telefon: 452 5002
E-post: raekoda@saaremaavald.ee                                               

Saaremaa Vallavolikogu koosseis

Esimees: Tiiu Aro (tel 452 5010 või 501 1565, tiiu.aro@saaremaavald.ee)
Kodanike vastuvõtt: iga kuu viimasel kolmapäeval kell 16–18, palume eelnevalt registreerida telefonil 452 5002.
Aseesimees: Aivar Aru (tel 514 1131, aivar.aru@saareerek.ee)

Liikmed:

  1. Raimu Aardam raimuaardam@gmail.com tel 503 8998
  2. Aarne Toomväli aarne.toomvali@mail.ee, tel 516 8006
  3. Liilia Eensaar liilia.eensaar@mail.ee, tel 525 3442
  4. Enn Eesmaa enn.eesmaa@riigikogu.ee tel 502 4858
  5. Andres Hanso andres.hanso@gmail.com tel 517 9010
  6. Heiki Hanso heikihanso@gmail.com tel 517 6969
  7. Ly Kallas lykallas1@gmail.com tel 503 8408
  8. Tambet Kikas tambet.geo@gmail.com tel 525 3469
  9. Kalle Laanet kalle.laanet@riigikogu.ee tel 5328 5630
  10. Boris Lehtjärv boris.kaarma@gmail.com tel 5667 7544
  11. Kairit Lindmäe kairit.lindmae@gmail.com tel 5451 2202
  12. Tiina Luks tiina.luks@gmail.com tel 5668 8499
  13. Mart Mäeker martmaeker57@gmail.com tel 511 4767
  14. Aare Martinson aaremar@gmail.com tel 5650 9644
  15. Meelis Juhandi meelisjuhandi@gmail.com tel 5348 9666
  16. Viljar Aro viljar.aro@syg.edu.ee tel 509 4981
  17. Priit Penu priit.penu@pmk.agri.ee tel 515 6165
  18. Andrus Raun andrus.raun@gmail.com tel 503 8823
  19. Taavi Rauniste rauniste@gmail.com tel 525 2971
  20. Vello Runthal orissaare@gmail.com tel 525 7045
  21. Jaanus Tamkivi jaanus.tamkivi@gmail.com tel 511 5501
  22. Tõnu Teder teder@klotoid.ee tel 516 5791
  23. Silvi Teesalu steesalu@gmail.com tel 505 8699
  24. Jaen Teär jaen.tear@mail.ee tel 509 0343
  25. Urve Tiidus urve.tiidus@gmail.com tel 521 7702
  26. Andres Tinno andres@ar.ee tel 503 1173
  27. Anti Toplaan anti.toplaan@eelk.ee tel 514 8199
  28. Mihkel Undrest vrhl@hot.ee tel 514 5578
  29. Koit Voojärv koit.voojarv@gmail.com tel 525 3249

Saaremaa Vallavolikogu töökord:

VVK 08.12.2017 määrus nr 16