Anna teada probleemist

 

Anna teada veebirakenduses saab teavitada kohalikku omavalitsust või Transpordiametit heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, nõuetele mitte vastav tee, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle vms. Rakendus edastab teate vastavalt määratud koordinaadile kohalikule omavalitsusele või riigiametile. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta. Mugavaks teavituste saatmiseks lae oma telefoni mobiilirakendus Anna teada  see on olemas nii Androidi kui ka iOSi jaoks.

Juhised: Märgi koht kaardil, lisa lühike selgitus ja võimalusel foto. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis on võimalik vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia ka sinu e-posti aadressile. Rohelisega märgitud probleem kaardil tähendab, et ametiasutus on probleemi teadmiseks võtnud, tegeleb selle lahendamisega või on probleemi lahendanud. Punasega märgitud probleem tähendab, et probleem on hetkel käsitlemata.

Infosüsteemi haldaja on AS Andmevara. Rakendus on välja töötatud Siseministeeriumi tellimusel. Projekti rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond.

 
Euroopa Liit. Euroopa Regionaalarengu Fond. Eesti tuleviku heaks