Kaarma piirkond

Kaarma piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Leisi, Pihtla, Salme, Kärla ja Mustjala piirkondadega ning ümbritsedes Kuressaare linna. Kaarma piirkonna territooriumil on kolm alevikku ning 62 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Kuressaare linnas.

Kaarma teenuskeskus

Marientali tee 27, Kuressaare linn 93820, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja   452 5191   Kaarma TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Kristi Mägi-Sepp 452 5053
512 8730
kristi.magi-sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kärla TK
Sotsiaaltööspetsialist Helina Ehanurm 452 5057
5301 3374
helina.ehanurm@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Kadi Nellis 452 5054
527 7734
kadi.nellis@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Tiia Jäärats 452 5059
5915 1409
tiia.jaarats@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Inge-Ly Ansip 452 5041 inge-ly.ansip@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Piret Kuldsaar 452 5048
5915 1951
piret.kuldsaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 452 5093
5558 5708
piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Toomas Raun 452 5112 toomas.raun@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
  452 5079   Tallinna 10
Saaremaa Halduse haldusjuht Jüri Ränk 515 4715 juri.rank@saare.ee Marientali tee 27

Teated

Upa küla koosolek toimub esmaspäeval, 5.12.2022 algusega kell 18.30 Upa Sinises majas. Päevakorras on külavanema valimine.
Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.