Kaarma piirkond

Kaarma piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Leisi, Pihtla, Salme, Kärla ja Mustjala piirkondadega ning ümbritsedes Kuressaare linna. Kaarma piirkonna territooriumil on kolm alevikku ning 62 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Kuressaare linnas.

Kaarma teenuskeskus

Marientali tee 27, Kuressaare linn 93820, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Riina Allik 452 5191
5340 0443
riina.allik@saaremaavald.ee Kaarma TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Kristi Mägi-Sepp 452 5053
512 8730
kristi.magi-sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kärla TK
Sotsiaaltööspetsialist Helina Ehanurm 452 5057
5301 3374
helina.ehanurm@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Kadi Nellis 452 5054
527 7734
kadi.nellis@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Tiia Jäärats 452 5059
5915 1409
tiia.jaarats@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Inge-Ly Ansip 452 5041 inge-ly.ansip@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Piret Kuldsaar 452 5048
5915 1951
piret.kuldsaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 452 5093
5558 5708
piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Toomas Raun 452 5112 toomas.raun@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse haldusjuht Jüri Ränk 515 4715 juri.rank@saare.ee Marientali tee 27

Teated

 Tulenevalt asjaolust, et väljastpoolt Euroopa Liitu siia tulevate lemmikloomade arvukus on viimasel ajal suurenenud, on siinsete lemmikloomade vaktsineerimine marutaudi vastu eriti tähtis. Koerte ja kasside TASUTA marutaudivastane vaktsineerimine Kaarma piirkonnas toimub laupäeval, 2.07.2022:

10.00 Mullutu külas Merinvesti väravas
10.15 Viira külas postkastide juures
10.20 Randvere endise kaupluse juures
10.30 Pärni külas
10.45 Kellamäe külas
11.00 Irase külas
11.15 Anijala bussipeatuses

Transpordi eest tuleb tasuda 3 eurot. Mikrokiibi paigaldamine 16 eurot. Kompleksvaktsiin koertele-kassidele 20 eurot. Koduvisiit 20 eurot + transport. Lisainfo ja koduvisiidi broneerimine: Gaili Tiitma, tel 5621 7760.

 Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.