Kaarma külaelu

Kaarma piirkonna territooriumil on kolm alevikku ning 62 küla:

Alevik Alevikuvanem Volitus
Aste alevik    
Kudjape alevik Liia Steinberg
liiasteinberg001@gmail.com
5.06.2014 – tähtajatu
Nasva alevik Piret Kuldsaar
piret@made.ee
28.11.2021 – 28.11.2026
 
Küla Külavanem Volitus
Abruka MTÜ Abruka Külaselts
abrukakylaselts@gmail.com
18.07.2021  – 18.07.2026
Anijala    
Ansi    
Aste Taivo Kungla
taivokungla@gmail.com
29.05.2021 – 29.05.2026
Asuküla Maire Trave
mairetrave@gmail.com
21.08.2022 – 21.08.2027
Aula-Vintri Marika Alesmaa
marikaalesmaa6@gmail.com
13.10.2019 – 13.10.2024
Eikla    
Endla MTÜ Õnneonn
onneonn@gmail.com
28.05.2021 – 28.05.2026
Haamse    
Hakjala Kaia Raet
kaya2@hot.ee
29.05.2019 – 29.05.2024
Hübja    
Irase    
Jootme Urmas Kask
kunglatalu@gmail.com
28.10.2019 – 28.10.2024
Kaarma Priit Pihel
priit.pihel@connecto.ee
11.12.2021 – 11.12.2026
Kaarma-Jõe Ants Raamat
alar.raamat@gmail.com
30.04.2022 – 30.04.2025
Kaarma-Kirikuküla    
Kaarma-Kungla MTÜ Õnneonn
onneonn@gmail.com
28.05.2021 – 28.05.2026
Kaarmise    
Kaisvere Sander Mai
sandermai90@gmail.com
8.05.2021 – 8.05.2026
Kasti MTÜ Vätta Külade Selts
vatta.kylaselts@gmail.com
2.02.2020 – 2.02.2025
Kaubi Boris Lehtjärv
boris.kaarma@gmail.com
27.04.2018 – 27.04.2023
Kellamäe    
Keskranna    
Keskvere    
Kiratsi    
Koidula    
Kuke Maire Trave
mairetrave@gmail.com
21.08.2022 – 21.08.2027
Käku    
Kärdu Margus Kundla
margus.kundla@gmail.com
30.08.2019 – 30.08.2024
Laadjala Piret Seema
piretseema@gmail.com
22.09.2019 – 22.09.2024
Laheküla    
Laoküla Aive Sonets
aive.sonets@gmail.com
8.05.2021 – 8.05.2026
Liivanõmme Maire Trave
mairetrave@gmail.com
21.08.2022 – 21.08.2027
Lilbi    
Lussu    
Maleva Taavi Saar
saar152@hot.ee
25.06.2022 – 25.06.2025
Meedla Indrek Aus
indrek@sarlog.ee
25.06.2022 – 25.06.2027
Mullutu Madis Mikola
madismikola@gmail.com
12.06.2021 – 12.06.2026
Muratsi MTÜ Muratsi Küla Selts
muratsiselts@gmail.com
7.11.2019 – 7.11.2024
Mändjala    
Paimala    
Parila    
Piila    
Praakli    
Pähkla MTÜ Pähkla Küla Arenguselts
pahklakulaselts@gmail.com
23.06.2021 – 23.06.2026
Pärni Terje Truks 29.02.2020 – 29.02.2025
Saia    
Sepa    
Sikassaare    
Suur-Randvere Hanna Saar
saarhanna@gmail.com
27.02.2018 – 27.02.2023
Tahula MTÜ Tahula küla
tahulakula@gmail.com
17.10.2019 – 17.10.2024
Tõlli    
Tõrise    
Tõru    
Uduvere Priit Pihel
priit.pihel@connecto.ee
9.04.2022 – 9.04.2027
Unimäe    
Upa Annela Näälik
annelanlk@gmail.com
26.10.2017 – 26.10.2022
Vaivere MTÜ Kodukant Vaivere 12.11.2019 – 12.11.2024
Vantri MTÜ Õnneonn
onneonn@gmail.com
28.05.2021 – 28.05.2026
Vatsküla    
Vestla Urmas Kaasik
urmas.kaasik@mail.ee
25.06.2022 – 25.06.2025
Õha    

 

Vaata ka:
Saaremaa valla aleviku- ja külavanema statuut