Saaremaa Vallavolikogu komisjonid

 

Komisjon

 

Koosolek

Päevakord

Revisjonikomisjon  T, 12.05.2020 Päevakord
Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon E, 18.05.2020 Päevakord
Ettevõtlus- ja majanduskomisjon T, 19.05.2020

Päevakord 

Ehitus- ja keskkonnakomisjon

K, 20.05.2020

Päevakord

Haridus- ja noorsootöökomisjon

K, 20.05.2020

Päevakord

Piirkondliku arengu ja külaelu komisjon K, 20.05.2020 Päevakord

Kultuuri- ja spordikomisjon

N, 21.05.2020

Päevakord

Kuressaare linnakodaniku komisjon

N, 21.05.2020

Päevakord

Arendus- ja kommunikatsioonikomisjon N, 21.05.2020 Päevakord
Rahanduskomisjon E, 25.05.2020 Päevakord


Saaremaa Vallavolikogu fraktsioonid

Eesti Keskerakond
esimees Mihkel Undrest, aseesimees Enn Eesmaa

Eesti Reformierakond
esimees Jaanus Tamkivi, aseesimees Kalle Laanet

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
esimees Tambet Kikas, aseesimees Liilia Eensaar

Valimisliit Saarlane
esimees Vello Runthal, aseesimees Anti Toplaan

Saaremaa Vallavolikogu 03.11.17 otsus nr 14