Koolisport 2021/2022 võistlused Saare maakonnas

Üritus Koht Aeg Vastutaja
Valikorienteerumine Leisi 16.09.2021 Raili Nõgu 5044274 kodunekool@gmail.com
Heategevus teatejooks Kuressaare, Liiva 23.09.2021          kell 14.00 Kalev Kütt 5065161 kalev@kuressaare.ee
Euroopa Spordinädal Saare Maakond 23.-30.09.2021 Maakonna koolid    
Teatekross Kärla 30.09.2021 Raivo Uus 5224999 sphall@hot.ee
EKSL jalgpall 6.-9.kl. Kuressaare 28.09.2021 Andre Anis 5220759 andre.anis@salme.edu.ee
Korvpall A-kl.(P) MV Saare Maakond okt.-dets. I ring Enn Laanemäe 5278205 enn46@hot.ee
Vaheaeg 25.10.2021 - 31.10.2021    
Rahvastepall 4-5.kl. Finaal Orissaare SH 10.11.2021 Margo Rüütel 56487359 margo.ruutel@gmail.com
Rahvastepall (1.-3.kl) Kuressaare SH kolmapäev/reede Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com
korvpallis P, C- kl. MV (5-7.kl) Orissaare SH dets, treenerid lepivad sobiva aja kokku Mati Rüütel 53402086 matiruutel24@gmail.com
Sisekergejõustiku MV Kuressaare SH 11.12.2021 KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee
Vaheaeg 23.12.2021 - 09.01.2022    
Korvpall A-kl.(P) MV Kuressaare jan/märts II ring Enn Laanemäe 5278205 enn46@hot.ee
Õpetajate talipäevad     Riina Paat 56939638 riinapaat@hot.ee
Võrkpall 10-12-kl.P+T (tuleb uus juhend) Kuressaare SH 19.01. või 26.01.2022 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com
Korvpall B-kl (P, Põhik.) Orissaare jaan, treenerid lepivad sobiva aja kokku Mati ja Margo Rüütel 53402086 matiruutel24@gmail.com
1-3.sisejalgpall MV Salme PK 18.01.2022 Andre Anis 5220759 andre.anis@salme.edu.ee
3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P Orissaare G jaan, treenerid lepivad sobiva aja kokku Mati Rüütel 53402086 matiruutel24@gmail.com
Võrkpall 4-6.kl. T,P Kuressaare SH 02.02.2022 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com
EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga) Salme PK ? Andre Anis 5220759 andre.anis@salme.edu.ee
Võrkpall 7.-9.kl. P,T Kuressaare SH 16.02.2022 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com
Suusatamine Karujärve veebruar Aivar Kallas 56490503 aivar.kallas@gmail.com
Vaheaeg 28.02.2022 - 06.03.2022    
Sisekergejõustik D-kl Kuressaare SH 12.03.2022 KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee
Maakoolide võrkpall T + P Lümanda 08.03.2022 Sander Viira 54534304 sander.viira@fckuressaare.ee
Vanalinna Kooli 28. rahvastepalliturniir 1.-3.kl T ja P ja 4.-5.kl T ja P Kuressaare VK .2022 Edgar Haavik 5528764 edgar.haavik@mail.ee
5.-9..kl. ujumisvõistlused Leisi nädal enne vaheaega 2022 Taimi Kangur 55528385 taimikan@hot.ee
Vaheaeg 25.04.2022 - 01.05.2022    
Koolinoorte krossijooksu MV Kärla 21.04.2022 Raivo Uus 5224999 sphall@hot.ee
1.-4.kl. ujumisvõistlused Kuressaare G mai.22 Juhan Kolk 5234062 kolkjuhan@gmail.com
Põhikoolide jalgpall 6.-9.kl. P ja T Lümanda 11.05.2022 Sander Viira 54534304 sander.viira@fckuressaare.ee
Kergejõustiku MV, D- kl. Tornimäe PK 17.05.2022 Margo Rüütel 56487359 margo.ruutel@gmail.com
Kergejõustiku MV B, C Kuressaare 27.05.22? KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee
Kergejõustiku MV A, J + Täiskasvanud Kuressaare 28.05.22? KJK "Saare" 56631985 andres.laide@mail.ee
Vaheaeg 14.06.2022 - 31.08.2022    
Rannavolle A,B,C-kl.P,T Kuressaare .08.2022 Cristin Lepp 56285218 cristinlepp95@gmail.com
Tänavakorvpall Pihtla .08.2022 Riivo Allik 5203533 riivo.allik@gmail.com

 

Kontakt ja lisainfo

Saaremaa koolispordi koordinaator
Riina Paat
tel 5693 9638
riinapaat@hot.ee