Korraldatud jäätmeveost erandkorras vabastamine

Kirjeldus:

Korraldatud jäätmeveost saab kinnistu omaniku või valdaja vabastada vaid juhul, kui vallavalitsus saab veenduda, et Teie kinnistu pole kasutuses. Selleks palume täpsustada kinnistu kasutamise või mittekasutamise asjaolusid taotluses. Enne otsuse tegemist käib ametnik Teie kinnistul taotluse asjaolusid üle vaatamas. Vaatame ka elektritarbimise andmeid, kui tarbimisteatis on taotlusele lisatud (vallavalitsus ise Teie elektritarbimise andmetele ligi ei pääse). 

Elektritarbimise andmete lisamine taotlusele:

Enamasti saame veenduda kinnistu mittekasutamises elektritarbimise andmete abil. Selleks palume taotluse juurde lisada elektri tarbimisteatise pdf-kujul, kus tarbimise andmed on toodud viimase kahe aasta kohta kuude lõikes kWh-des. Tarbimisteatise saate meile edastada kahel viisil:

  • Võtke tarbimisteatis elektrilevi.ee lehelt iseteenindusest (logige iseteenidusse sisse -> enda nimele klõpsates: Iseteenindus -> Tarbimisajalugu -> Tarbimiskohtade valik: pange linnuke soovitud tarbimiskoha ette -> lehel allpool: Tarbimisteatis -> Kuutarbimise andmed -> Laadi PDF) ning saatke meiliaadressile katrin.koppel@saaremaavald.ee.
  • Helistage Elektrilevi klienditeenindajale tel 777 1545 ja paluge oma kinnistu elektri tarbimisteatis saata meiliaadressile katrin.koppel@saaremaavald.ee.

Saaremaa valla iseteeninduskeskkonnas taotlust täites lisage tarbimisteatis selles keskkonnas vastavasse lahtrisse ja sel juhul teatist meilile saata pole vaja.

Õigusaktid:

Saaremaa valla jäätmehoolduseeskiri

Lisainfo:

Katrin Koppel, katrin.koppel@saaremaavald.ee, 452 5086

Taotlemine elektrooniliselt

  Elektroonilised taotlusvormid asuvad iseteeninduskeskonnas. Iseteeninduskeskonda on võimalik siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID abil.

E-vorm:

Taotlemine e-posti teel

Vajalikud sammud:        Täitke allolev blankett ja digiallkirjastage. Taotlus koos elektritarbimise teatisega saata aadressile vald@saaremaavald.ee
Vajalikud dokumendid:  

elektri tarbimisteatis pdf-kujul (vt selgitus ülal).

 

Blankett:         Taotlus korraldatud jäätmeveost erandkorras vabastamiseks pdf doc

Taotlemine kohapeal

Vajalikud sammud:

Vajalik isiklik kohaletulek teenuskeskusesse või vallavalitsuse infosekretäri juurde (Tallinn 10, Kuressaare). Täitke eelnevalt allolev pabertaotluse blankett või küsige blankett kohapealt.

Vajalikud dokumendid:

elektri tarbimisteatis pdf-kujul (vt selgitus ülal).

 

Blankett: Taotlus korraldatud jäätmeveost erandkorras vabastamiseks pdf doc