Torgu piirkond

Torgu piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Salme piirkonnaga. Torgu piirkonna territooriumil on 22 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Iide külas.

Teenuskeskus

Koolimaja, Iide küla 93101, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Mari Kübarsepp 452 5163
5340 9472
mari.kubarsepp@saaremaavald.ee Torgu TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Mare Kurvits 452 5060
5855 9305
mare.kurvits@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Lümanda TK
Sotsiaaltööspetsialist Juta Sepp 452 5165
5910 8403
juta.sepp@saaremaavald.ee Torgu TK
Arhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 452 5093
5558 5708
piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Toomas Raun 452 5112 toomas.raun@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Ilmar Antov 504 8513 ilmar.antov@saare.ee Lümanda TK

Teated

Ilmunud on jaanuarikuu Torgu Teataja, mida saab lugeda siit.
Torgu osavallakogu ja külavanemate koosolek toimub esmaspäeval, 17.01.2022 algusega kell 18.00 Torgu kogukonnamajas. Päevakorras on:
1. Torgu osavalla teede korrastus ja renoveerimine, ettepanekud Saaremaa vallale.
2. Torgu osavalla kultuuri- ja spordisündmuste 2022. aasta plaani arutelu.
3. Sääre prügimajanduse korra arutelu.
4. Päästlase maja kasutamise plaani osavalla poolse visiooni kujundamine.
5. Jooksvad küsimused, ettepanekud.
6. Järgmise koosoleku toimumise aja kokku leppimine.
Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.