Kahju hüvitamine

Kirjeldus:

Saaremaa vallale kuuluva tee või rajatise nõuetele mittevastavuse tõttu tekkinud kahju hüvitamine. Kahju hüvitamiseks esitatakse vallavalitsusele vormikohane taotlus koos kahju tõendava materjaliga (vt allpool).

Kui kaua läheb?

Nõuetele vastava taotluse ja sellele lisatud vajalike dokumentide põhjal otsustab vallavalitsus kahju hüvitamise või sellest keeldumise 30 tööpäeva jooksul. 

Õigusaktid:

 

Kontakt:

 vald@saaremaavald.ee, 452 5000

 

Taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud:

Avage allolev e-vorm ja logige sisse ID-kaardiga. Teenuse kasutamiseks on vajalikud ID-kaardi PIN1 ja PIN2 koodid. Keskkonda sisenemisel kuvatakse teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm. Vorm tuleb digitaalselt allkirjastada.

 Taotlus on esitatud korrektselt, kui saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: Saaremaa vallavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

E-vorm:

E-vorm on valmimisel. Praegu palume kasutada .doc vormingus allalaetavat vormi ja saata see täidetult ning digiallkirjastatult e-posti aadressile vald@saaremaavald.ee teemarega "Kahjunõude taotlus"

 

Taotlemine kohapeal

Vajalikud sammud:

Vajalik isiklik kohaletulek Saaremaa vallavalitsuse majandus- ja haldusosakonda (Marientali tee 27, Kuressaare). Täitke eelnevalt allolev blankett või küsige blankett kohapealt. Vastuvõtuajad: K kl 10-12 ja 14-18.

Vajalikud dokumendid:

  • Kahjunõude taotlus
  • Tõendusfoto(d)
  • Kuludokumendid

Blankett:

Kahjunõude taotlus pdf doc