Laimjala piirkond

Laimjala piirkond asub Ida-Saaremaal, piirnedes Pöide, Valjala ja Orissaare piirkondadega. Laimjala piirkonna territooriumil on 23 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Laimjala külas.

Teenuskeskus

Vallamaja, Laimjala küla 94401, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Vilmar Rei 452 5143
503 8029
vilmar.rei@saaremaavald.ee Laimjala TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso 452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee Orissaare TK
Sotsiaaltööspetsialist Aili Ansper 452 5159
5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee Laimjala TK
Pöide TK
Arhitekt Piret Miller 452 5042 piret.miller@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Hannes Rohulaid 452 5097 hannes.rohulaid@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Üllar Jõgi 452 5147 ullar.jogi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Leisi TK
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Kätlin Kallas 452 5094 katlin.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Raivo Kahm 452 5134 raivo.kahm@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Silvester Hamann 5353 1946 silvester.hamann@saare.ee Pöide TK

Teated

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks palub Saaremaa Vallavalitsus, et kodanikud annaksid vallavalitsusse (sh teenuskeskustesse) tulekust võimalusel eelnevalt teada. Kohtumise kokkuleppimiseks piisab, kui võtta soovitud spetsialistiga otse ühendust või helistada valla üldnumbrile 452 5000. Vallavalitsusse tulles palume kanda kaitsemaski.
Lumetõrje piirkondlikud kontaktisikud elanikele on teenuskeskuste juhatajad, kelle poole võib pöörduda lumelükkamise kvaliteedi osas ning tasuta teenuse taotlemisel erateele.