Pöide piirkond

Pöide piirkond asub Ida-Saaremaal, piirnedes Orissaare ja Laimjala piirkondadega. Pöide piirkonna territooriumil on 30 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Tornimäe külas.

Teenuskeskus

Rahvamaja, Tornimäe küla 94501, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Toomas Oll 452 5157
509 6104
toomas.oll@saaremaavald.ee Pöide TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso 452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee Orissaare TK
Sotsiaaltööspetsialist Aili Ansper 452 5159
5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee Laimjala TK
Pöide TK
Arhitekt Piret Miller 452 5042 piret.miller@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Hannes Rohulaid 452 5097 hannes.rohulaid@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Üllar Jõgi 452 5147 ullar.jogi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Leisi TK
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Kätlin Kallas 452 5094 katlin.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Raivo Kahm 452 5134 raivo.kahm@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Silvester Hamann 5353 1946 silvester.hamann@saare.ee Pöide TK

Teated

Ilmunud on veebruarikuu Pöide Uudised, mida saab lugeda siit.
Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks palub Saaremaa Vallavalitsus, et kodanikud annaksid vallavalitsusse (sh teenuskeskustesse) tulekust võimalusel eelnevalt teada. Kohtumise kokkuleppimiseks piisab, kui võtta soovitud spetsialistiga otse ühendust või helistada valla üldnumbrile 452 5000. Vallavalitsusse tulles palume kanda kaitsemaski.
Lumetõrje piirkondlikud kontaktisikud elanikele on teenuskeskuste juhatajad, kelle poole võib pöörduda lumelükkamise kvaliteedi osas ning tasuta teenuse taotlemisel erateele.
Piirkonna perearst (Ranna pst 10, Orissaare)
Elo Lember: tel 454 5150; E, T, K, R  9–14; N 9–18.
Juhan Nemvalts: tel 454 5070; T, N  9–14.
Pereõde: E–R  9–14.
Pöide Maarja kogudus kutsub Sind toetama projekti "Orel Pöide kirikusse". Iga annetus on teretulnud! EELK Pöide Maarja kogudus EE232200221039772450. Selgitusse: Orel/Organ.