« Tagasi

Vallavalitsus toetab Saaremaa Võrkpalliklubi 20 000 euroga

Saaremaa Vallavalitsus tunnustab Saaremaa Võrkpalliklubi eduka hooaja eest ja eraldas selleks valla 2021. aasta eelarve reservfondist 20000 eurot. Vastav korraldus võeti vastu vallavalitsuse tänasel, 4. mai istungil.

Saaremaa Võrkpalliklubi meeskond saavutas lõppenud hooajal Credit24 meistriliigas II koha ja võitis põhiturniiri, Eesti meistrivõistlused lõpetati samuti II kohaga. Lisaks mängis Saaremaa Võrkpalliklubi CEV Challenge Cup'i kaheksandikfinaalis Ukrainas ja korraldas 16.–17. aprillil Kuressaares Credit24 meistriliiga finaalturniiri. 

Vallavanem Mikk Tuisu sõnul tänab vallavalitsus Saaremaa esindusvõistkonda eduka hooaja eest ja toetab MTÜ-d Saaremaa Võrkpall aprillis Kuressaares toimunud Credit24 meistriliiga finaalturniiri korralduskulude katmisel. „Saaremaa Võrkpalliklubi on ainus tipptasemel pallimänguvõistkond, kes on alates 2017. aasta sügisest hoidnud Saaremaad pildil nii Eestis kui ka kaugemal ning pakkunud võrkpallisõpradele võrratuid emotsioone," ütles Tuisk. Ta lisas, et kohaliku omavalitsuse ja kogukonna jaoks on esindusmeeskond suur väärtus, keda toetada nii headel kui ka raskematel aegadel.