« Tagasi

Veel täna on end võimalik registreerida Saare maakonna arengukonverentsile!

Neljapäeval, 25. novembril 2021 toimub Kuressaares, Thule Kojas Saare maakonna arengukonverents 2021. Tuvu päevakava ja muu lisainfoga konverentsi kodulehel: konverents.saaremaavald.ee.

Konverents keskendub käesoleval aastal maakonna arengu strateegilisele eesmärgile – energeetika – ning seda seoses päevapoliitiliselt laia kõlapinda saavutanud rohepöörde tegemise vajadusega energeetikas ja meie igapäevaelus. Täpsemalt üritatakse vastust leida küsimustele:

  • Mis on saareliste omavalitsuste väljakutsed ja võimalused energeetikavaldkonnas nii ettevõtluse arendamiseks kui ka sobiva elukeskkonna tagamiseks?

  • Milles peitub Saare maakonna energiapotentsiaal ja kuidas seda targalt ära kasutada?

  • Kes mõjutab avameretööstuse trende ja Saaremaa võimalusi meretuuleenergia arendamisel?

  • Kuidas kujuneb elektrienergia hind ja kuidas targalt tarbida?

Tule ja aita visioneerida meie maakonna kolme saarelise omavalitsuse – Saaremaa, Muhu ja Ruhnu – tulevikku rohepöörde ja globaalselt muutuva energiapoliitika valguses. Konverentsi korraldab Saare maakonna nimel Saaremaa Vallavalitsus koostöös SA Saare Arenduskeskuse ja Europe Direct Saaremaaga.

Konverentsil osalemine on tasuta. Palume ennast registreerida hiljemalt 19. novembriks 2021. Kõigil konverentsil osalejatel on palutud tulla kohale tervena ning kohapeal esitada kas vaktsineerimist või COVID-19 haiguse läbipõdemist kinnitav tõend (n-ö koroonapass).

Korraldaja kontakt:
Renate Pihl
Telefon: 452 5032
E-post: renate.pihl@saaremaavald.ee