« Tagasi

Aitäh, sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna töötajad!

Täna, 2. detsembril 2021 Kuressaare raekojas toimunud „Saare maakonna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna 2021. aasta tunnustusürituse" raames said auhinnatud oma ala kõige silmapaistvamad tegijad. Saaremaa vald on juba 2018. aastast koos Muhu ja Ruhnu vallaga tunnustanud Saare maakonna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonnas silmapaistnud inimesi ja sündmusi. Enne seda oli korraldajaks Saare Maavalitsus. Kutsutuid tervitasid nii Saaremaa valla volikogu esimees Jaanus Tamkivi, Muhu vallavanem Raido Liitmäe ja Saaremaa valla abivallavanem Maire Käärid. Üritust juhtis Kuressaare päevakeskuse juht Valve Heiberg, esines akordionist Martin Trudnikov.

Auhinnad anti välja kuues kategoorias:
1) aasta arst (nominendid: Andres Sarjas, Maire Õun, Mihkel Laidna, Ekke Nääb);
2) aasta hoolekandja (nominendid: Gea Siiner, Aune Alle, Leelo Aavik);
3) aasta sotsiaaltöötaja (nominendid: Merike Rang, Kai Albert);
4) aasta tervishoiutöötaja (nominendid: Reta Loodus, Piret Sarjas, Milja Mäeorg);
5) aasta tervisepanus (nominendid: Inga Adamson, MTÜ Meelespea, Muhu Perearstikeskus OÜ, MTÜ Saaremaa Spordiliit);
6) aasta tegu sotsiaalvaldkonnas (nominendid: Randvere Tööõppekeskus MTÜ, MTÜ Lions Klubi Kuressaare (LC Kuressaare))

Nominente said esitada nii kolleegid, asutused, patsiendid, kliendid kui ka kõrvalised isikud, kellele oli kandidaadi puhul jäänud silma midagi erakordset.

Sel aastal kuulusid komisjoni kolme valla esindajad: Helle Kahm (Saaremaa vald), Raido Liitmäe (Muhu vald) ja Tiina Allik (Ruhnu vald).

2021. aastal esitatud nominentide seast valiti aasta arstiks Kuressaare Haigla kiirabi ja erakorralise meditsiini osakonna juhataja Mihkel Laidna, aasta hoolekandjaks SA Muhu Hooldekeskuse hooldaja Leelo Aavik, aasta sotsiaaltöötajaks Saaremaa valla Pihtla piirkonna sotsiaaltööspetsialist Kai Albert, aasta tervishoiutöötajaks OÜ Luukas K.K. Kärla pereõde Milja Mäeorg, aasta tervisepanuseks Kuressaare Haigla vaktsineerimiskabineti loomine infektsioonikontrolli õe Inga Adamsoni poolt ja aasta teoks sotsiaalvaldkonnas MTÜ Randvere Tööõppekeskuse poolt avatud Merineitsi Kodu ööpäevaringse erihoolekandeteenuse osutamiseks.

Soovime õnne kõigile nominentidele ja laureaatidele!