« Tagasi

Akende kaunistamise konkursi I vaheauhind loositud!

Jõulude puhul on lasteaedadele ja koolidele käimas akende kaunistamise konkurss.
Kolmel neljapäeval (2., 9., 16. detsembril) loositakse kõikide pildisaatjate vahel välja vaheauhindu. 17. - 22. detsembril 2021 vaatab žürii kohapeal üle vähemalt kümme parimat akent, mis on välja valitud saadetud fotode järgi, ja kuulutab võitjad välja 23. detsembril 2021.

Täna, 2. detsembril toimus esimene akende kaunistamise konkursi vaheloosimine. Fotosid laekus 11 rühmalt/grupilt kaheksast asutusest.
Aknad on tõeliselt ilusad ja meeleolu loovad!

Žürii loosis välja ühe auhinna, mis sisaldab raamatuid, komme, helkureid jm ning selle võitis Kärla põhikooli 1. ja 5. klassi töö "Linnukesed jõuluteri nokkimas."

Kärla Põhikooli I ja V klassi klassijuhataja Maret Rei: „Meie jõuluaken koosneb kahest klassilogost ( 1. klass ja 5. kass).  1. klassi LINNUKE (tähendusega - MEIE, HOIAN, ARVESTAN, HOOLIN)  ja 5. kl KOOS (üheskoos, alati koos - nii rõõmus kui ka mures). Jõulud on üksteise märkamise, hoidmise ja koos olemise aeg.

Täname Saaremaa Keskraamatukogu, kes pani auhinnakasti lausa 18 toredat raamatut! Raamat on hea kink nii väikesele kui suurele. Ilusad lasteraamatud leiavad alati tänuliku lugeja! Aitäh!

Nädala pärast toimub II loosimine. Ootame taas rohket osavõttu! Loe osalemise tingimustest SIIT.


Foto tegi: Arnek Grubnik