Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas. Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega.

Põhimäärus

Kontakt

Juhtimine Reg nr: 77000950
Eripedagoogid Rootsi 7, Kuressaare 93819 
Logopeedid Telefon: 5853 9286
Sotsiaalpedagoogid    E-post: tugikeskus@saare.ee
Psühholoogid  
Juhtumikorraldajad  
Peret toetavad spetsialistid  

Juhtimine

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Juhataja Aaro Nursi 5347 0471 aaro.nursi@saare.ee Tugikeskus
Juhiabi Andra Tiik 5884 6070 andra.tiik@saare.ee Tugikeskus
Infosekretär Kairi Pirn 5853 9286 kairi.pirn@saare.ee Tugikeskus

Eripedagoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Eripedagoog Airika Pening  

airika.pening@saare.ee

Tugikeskus

Eripedagoog

Annika Pihl

 

annika.pihl@saare.ee

Kuressaare Pargi Lasteaed

Eripedagoog Ene Teras   ene.teras@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed
Eripedagoog Leelo Laus   leelo.laus@saare.ee Kuressaare Vanalinna Kool
Eripedagoog Liisi Laum   liisi.laum@saare.ee Kuressaare Gümnaasium, Tugikeskus
Eripedagoog Maris Rattasepp   maris.rattasepp@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Eripedagoog Marit Roos   marit.roos@saare.ee Kuressaare Rohu lasteaed
Nooremeripedagoog Anneli Saarela   anneli.saarela@saare.ee Kihelkonna Kool, Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool
Nooremeripedagoog Lia Alas 5781 3170 lia.alas@saare.ee Kuressaare Gümnaasium
Nooremeripedagoog Maige Vallik 5359 2655 maige.vallik@saare.ee Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Tuulte-Roosi Lasteaed
Nooremeripedagoog Monika Pulk 5886 1002 monika.pulk@saare.ee Kahtla Lasteaed-Põhikool, Orissaare Gümnaasium, Pihtla Kool, Tornimäe Lasteaed, Tornimäe Põhikool, Tugikeskus
Nooremeripedagoog Triinu Järvalt   triinu.jarvalt@saare.ee Kärla Lasteaed, Kärla Põhikool
Eripedagoogi assistent Kersti Lehtmaa   kersti.lehtmaa@saare.ee Valjala Lasteaed, Valjala Põhikool

Logopeedid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Logopeed Aino Hiiuväin   aino.hiiuvain@saare.ee Aste Lasteaed, Kuressaare Pargi Lasteaed
Logopeed Aire Vaga   aire.vaga@saare.ee Kaali Kool, Mustjala Lasteaed-Põhikool, Pärsama Lasteaed
Logopeed Annaliisa Ratas   annaliisa.ratas@saare.ee Valjala Lasteaed
Logopeed Leelo Laus   leelo.laus@saare.ee Tugikeskus
Logopeed Liisa Nursi 5400 5439 liisa.nursi@saare.ee Salme Lasteaed
Logopeed Marit Roos   marit.roos@saare.ee Kuressaare Rohu Lasteaed
Logopeed Reet Saulin   reet.saulin@saare.ee Kahtla Lasteaed-Põhikool, Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed, Tornimäe Lasteaed
Logopeed Riina Räim 5359 2655 riina.raim@saare.ee Kuressaare Ristiku Lasteaed
Logopeed Varje Varik   varje.varik@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed

Sotsiaalpedagoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Sotsiaalpedagoog Aina Sepp-Teevet 5196 8789 aina.sepp-teevet@saare.ee Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed
Sotsiaalpedagoog Daire Rahnel 5196 5974 daire.rahnel@saare.ee Aste Lasteaed, Aste Põhikool
Sotsiaalpedagoog Inga Teär 5697 7518 inga.tear@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Sotsiaalpedagoog Lii Vanem 5196 5782 lii.vanem@saare.ee Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium, Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam
Sotsiaalpedagoog Liina Ajangu 5196 8333 liina.ajangu@saare.ee Kuressaare Gümnaasium
Sotsiaalpedagoog Liina Kohu 5196 8046 liina.kohu@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Pargi Lasteaed, Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Rohu Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed
Sotsiaalpedagoog Mare Poopuu 5782 2377 mare.poopuu@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Sotsiaalpedagoog Maret Metsmaa 5782 4149 maret.metsmaa@saare.ee Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool, Salme Lasteaed, Salme Põhikool
Sotsiaalpedagoog Marika Roots 5330 4598 marika.roots@saare.ee Kuressaare Vanalinna Kool
Sotsiaalpedagoog Tiina Saare 5386 5166 tiina.saare@saare.ee Kihelkonna Kool, Kärla Lastaed, Kärla Põhikool
Nooremsotsiaalpedagoog Deisi Klaas 5196 8962 deisi.klaas@saare.ee Leisi Kool, Mustjala Lasteaed-Põhikool, Pärsama Lasteaed
Nooremsotsiaalpedagoog Taidi Bluum 5196 7569 taidi.bluum@saare.ee Kaali Kool, Pihtla Kool, Valjala Lasteaed, Valjala Põhikool

Psühholoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Psühholoog Kaja Puck 520 9914 kaja.puck@saare.ee Tugikeskus
Psühholoog Pirgit Põld 5887 3446 pirgit.pold@saare.ee Tugikeskus

Juhtumikorraldajad

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Juhtumikorraldaja Kertu Vapper 5303 8527 kertu.vapper@saare.ee Tugikeskus
Juhtumikorraldaja Monika Sarapuu 5883 4056 monika.sarapuu@saare.ee Tugikeskus

Peret toetavad spetsialistid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Perenõustaja Aile Aedma 5886 6691 aile.aedma@saare.ee Tugikeskus
Perelepitaja Kerli Gutman-Laht 5303 9589 kerli.gutman-laht@saare.ee Tugikeskus