Valjala külaelu

Valjala piirkonna territooriumil on üks alevik ning 32 küla:

Alevik Alevikuvanem Volitus alates
Valjala alevik Hindrek Ley
hindrekley@hotmail.com
27.03.2022
 
Küla Külavanem Volitus alates
Jursi Alur Õunpuu
alur.ounpuu@gmail.com
26.11.2021
Jõelepa    
Jööri    
Kalju Piret Aleksandra Salumäe
piretaleksandra.salumae@gmail.com
1.01.2020
Kallemäe Tauno Ligi
tauno.ligi@mail.ee
20.10.2019
Kalli    
Koksi    
Kuiste    
Kungla Kert Kreem
kert.kreem@gmail.com
29.05.2021
Kõnnu Triin Kald
triin.kald@gmail.com
2.05.2021
Kõriska    
Laevaranna    
Lööne    
Männiku    
Oessaare    
Põlluküla    
Rahu    
Röösa MTÜ Tõnija Küla Selts
pille.pukk75@gmail.com
9.11.2019
Sakla Kalmer Laipaik
kalmerlaipaik@gmail.com
12.07.2019
Siiksaare    
Turja Indrek Iljas
inzo1983@gmail.com
13.10.2019
Tõnija MTÜ Tõnija Küla Selts
pille.pukk75@gmail.com
9.11.2019
Undimäe    
Valjala-Ariste Kaspar Kurg
kurg.kaspar@gmail.com
1.09.2019
Valjala-Kogula    
Valjala-Nurme    
Vanalõve Triin Laul
ttrriinn@yahoo.com
11.02.2021
Veeriku Erko Siiner
erko.siiner@mail.ee
4.05.2019
Vilidu    
Võrsna    
Väkra    
Väljaküla Annika Vipper
annika.vipper@mail.ee
11.07.2019

 

Vaata ka:
Saaremaa valla aleviku- ja külavanema statuut