Kärla piirkond

Kärla piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Kaarma, Salme, Lümanda, Kihelkonna ja Mustjala piirkondadega. Kärla piirkonna territooriumil on üks alevik ning 22 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Kärla alevikus.

Teenuskeskus

Pargi 1, Kärla alevik 93501, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Triin Aksalu 452 5164
5362 7280
triin.aksalu@saaremaavald.ee Kärla TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Eestkostespetsialist Helbe Saksakulm 521 0328 helbe.saksakulm@saaremaavald.ee Orissaare TK
Lastekaitsespetsialist Kristi Mägi-Sepp 452 5053
512 8730
kristi.magi-sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kärla TK
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067 signe.lohmus@saaremaavald.ee

Kärla TK
Lümanda TK

Arhitekt Inge-Ly Ansip 452 5041 inge-ly.ansip@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Piret Kuldsaar 452 5048
5915 1951
piret.kuldsaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Inge Aru 452 5084 inge.aru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 452 5093
5558 5708
piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Toomas Raun 452 5112 toomas.raun@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Ilmar Antov 504 8513 ilmar.antov@saare.ee Lümanda TK

Teated

Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.