Kihelkonna piirkond

Kihelkonna piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Mustjala, Kärla ja Lümanda piirkondadega. Kaasajal on Kihelkonna põhilised majandusharud turism, kalandus, puidutööstus ja põllumajandus. Kihelkonna piirkonna territooriumil on üks alevik ning 41 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Kihelkonna alevikus.

Teenuskeskus

Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik 93401, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Eveli Ait 452 5138 eveli.ait@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Infospetsialist Eva-Maria Kaerma 452 5139 eva-maria.kaerma@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Mare Kurvits 452 5060
5855 9305
mare.kurvits@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Lümanda TK
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153 
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Mustjala TK
Arhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Inge Aru 452 5084 inge.aru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Katrin Kuusk 452 5093 katrin.kuusk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teede peaspetsialist Enno Reis 452 5113 enno.reis@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Ilmar Antov 504 8513 ilmar.antov@saare.ee Lümanda TK

Teated

Tagamõisa piirkonna külade (Kalmu, Kuralase, Kurevere, Kõruse, Lätiniidi, Sepise, Tagamõisa, Tammese, Vaigu, Vaigu-Rannaküla) koosolek toimub 1. mail 2021 kell 11.00 Tagamõisas seltsimaja juures. Päevakorras külade külavanema valimine.

Undva küla koosolek toimub 1. mail 2021 kell 16.00 Undva külaplatsis. Päevakorras külavanema valimine ja suviste projektide arutelu.

Üru ja Varkja külade koosolek toimub 6. mail 2021 algusega kell 18 Üru bussipeatuses. Päevakorras Varkja külavanema valimine ja 2021. aasta plaanid (külakokkutulek jm).
Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks palub Saaremaa Vallavalitsus, et kodanikud annaksid vallavalitsusse (sh teenuskeskustesse) tulekust võimalusel eelnevalt teada. Kohtumise kokkuleppimiseks piisab, kui võtta soovitud spetsialistiga otse ühendust. Vallavalitsusse tulles palume kanda kaitsemaski.
Vilsandi saarele sõiduks ja broneerimiseks palume helistada numbrile 5306 5358.
Kihelkonna arstipunkti vastuvõtu ajad:
Perearst Kaalep Koppel - üle nädala reedeti kell 9.00 kuni 13.00.
Pereõde Mare Koitla - E,K,R vastuvõtt ja telefoni teel nõustamine kell 9.00 kuni 15.00.
Tel nr: 5770 2670.