Vallavolikogu komisjonid

Komisjonide tööplaan

Kuupäev Kellaaeg Komisjon Asukoht Päevakord
E, 13.05.2019 14.30 Rahanduskomisjon Lossi 1 13.05.19
E, 13.05.2019 16.30 Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon Kuressaare kultuurikeskus 13.05.19
K, 15.05.2019 15.30 Haridus- ja noorsootöökomisjon Lossi 1 15.05.19
K, 15.05.2019 16.30 Piirkondliku arengu ja külaelu komisjon Marientali tee 27 15.05.19
N, 16.05.2019 15.00 Ehitus- ja keskkonnakomisjon Lossi 1 16.05.19
N, 16.05.2019 13.00 Kultuuri- ja spordikomisjon Nasva klubi 16.05.19
N, 16.05.2019 15.00 Kuressaare linnakodaniku komisjon Kuressaare raekoda 16.05.19
N, 16.05.2019 14.00 Arendus- ja kommunikatsioonikomisjon Kuressaare haigla 16.05.19
R, 17.05.2019 15.00 Ettevõtlus- ja majanduskomisjon Marientali tee 27 17.05.19
 
 

Saaremaa Vallavolikogu fraktsioonid:

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
esimees Tambet Kikas, aseesimees Liilia Eensaar
 
Eesti Reformierakond
esimees Jaanus Tamkivi, aseesimees Kalle Laanet
 
Valimisliit Saarlane
esimees Vello Runthal, aseesimees Anti Toplaan
 
Eesti Keskerakond
esimees Mihkel Undrest, aseesimees Enn Eesmaa
 
Saaremaa Vallavolikogu 03.11.17 otsus nr 14