Saaremaa Vallavolikogu
- Tallinna tn 2, 93819 Kuressaare
+372 452 5002
[email protected]
Vallavolikogu esimees:
Jaanus Tamkivi
+372 452 5010
+372 511 5501
[email protected]
Volikogu esimees võtab kodanikke vastu eelneval kokkuleppel. Palume kohtumine registreerida telefoni või meili teel.
Saaremaa Vallavalitsus
- Tallinna tn 10, 93819 Kuressaare
+372 452 5000
[email protected]
[email protected] -
Vallavalitsus avatud:
E, T, N 8.00–16.30
K 8.00–18.00
R 8.00–15.00
Keskkonnaosakonna vastuvõtuajad:
E 9.00–12.00, 13.00–16.00
K 9.00–12.00, 14.00–17.30
Sotsiaalosakonna vastuvõtuajad:
E 9.00–12.00, 14.00–16.00
K 9.00–12.00, 14.00–17.30
R 9.00–12.00
Lastekaitsespetsialistide vastuvõtt eelneval kokkuleppel.
Lastekaitse- ja sotsiaaltööspetsialistide vastuvõtt teenuskeskustes eelneval kokkuleppel.
Registrikood: 77000306
KMKR number: EE102037395
Tehingupartneri kood: 417101
Luminor Bank AS: EE871700017000767815
SEB Pank AS: EE851010602007390004
Swedbank AS: EE362200221068434358
Sularahakassa
Saaremaa Vallavalitsus võtab vastu ainult e-arveid. Lisainfo: Merike Mäeorg ([email protected], +372 452 5127)
Vallavalitsuse liikmed
Mikk Tuisk
Vallavanem
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, transpordiehitus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Riina Allik
Abivallavanem
Tallinna tn 10, Kuressaare
Valdkond: haridus, noorsootöö, sotsiaal
Tartu Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Valdkond: haridus, noorsootöö, sotsiaal
Liis Lepik
Abivallavanem
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: arendus, järelevalve, kommunikatsioon, tugiteenused
Tartu Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: arendus, järelevalve, kommunikatsioon, tugiteenused
Kaarel Tang
Abivallavanem
Marientali tee 27, Kuressaare
Valdkond: ehitus, haldus, keskkond, majandus, planeering
Tallinna Tehnikaülikool, logistika (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Valdkond: ehitus, haldus, keskkond, majandus, planeering
Koit Voojärv
Abivallavanem
Tallinna tn 10, Kuressaare
Valdkond: kultuur, sport, turism, turundus, teenuskeskused
Kõrgem Usuteaduslik Seminar, vabakiriklik teoloogia ja juhtimine (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Valdkond: kultuur, sport, turism, turundus, teenuskeskused
Kantselei
Aivar Rahno
Vallasekretär
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, avalik haldus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Külli Sark
Dokumendihaldusspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Kingissepa 1. Keskkool (keskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Kristin Raud
Infosekretär
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Majanduskool, sekretär (kutsekeskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Mares Tisler
Infosekretär
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Majandustehnikum, eelarveline raamatupidamine (keskeriharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Margit Kaldre
Istungisekretär
Tallinna tn 2, Kuressaare
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Liina Allik
Juhtkonna abi
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, eesti ja soome-ugri keeleteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Marita Kallas
Jurist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Kaire Müür
Jurist
Lossi tn 1, Kuressaare
Akadeemia Nord, õigusteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Teele Talk-Kõdar
Jurist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Evelin Voksepp
Jurist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Andrus Lulla
Volikogu nõunik
Tallinna tn 2, Kuressaare
Tartu Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Arendusteenistus
Renate Tüüts
Arendusjuht
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, ärijuhtimine (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Jaanika Tiitson
Arendusnõunik
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Pedagoogikaülikool, haldusjuhtimine (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Eda Kesküla
Arenduse peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: kogukonnatöö ja külaelu
Tartu Ülikool, riigiteadused (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: kogukonnatöö ja külaelu
Kristel Oinberg-Kelder
Arenduse peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: ettevõtlus ja innovatsioon
Tartu Ülikool, saksa keel ja kirjandus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: ettevõtlus ja innovatsioon
Liisu Ots
Arenduse peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: siseturvalisus
Tallinna Ülikool, integreeritud kunst, muusika ja multimeedia (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: siseturvalisus
Lauren Sirp
Arenduse peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: rahvatervis
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, tervisedendus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdkond: rahvatervis
Rita Reemann
Haridusasutuste tervisedenduse spetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Ülikool, tervisejuht (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Ingrid Tilts
Projekti koordinaator
Lossi tn 1, Kuressaare
Projekt: GOCORE
Tallinna Ülikool, riigiteadused (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Projekt: GOCORE
Annely Holm
Projektijuht
Lossi tn 1, Kuressaare
Projekt: Viikingite Keskus
Queen Mary University of London, mereökoloogia ja keskkonnakorraldus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Projekt: Viikingite Keskus
Ehitus- ja planeeringuosakond
Rein Kallas
Osakonna juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Polütehniline Instituut, tööstus- ja tsiviilehitus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Mehis Kallas
Ehitusinsener
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Tehnikakõrgkool, hoonete ehitus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Madis Pihel
Taristuinsener
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Polütehniline Instituut, ehitusdetailide ja -konstruktsioonide tootmine (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Rait Pitk
Taristuinsener
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, teedeehitus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Andres Abna
Ehituslubade spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Salme, Torgu, Valjala
Tallinna Tehnikaülikool, tööstus- ja tsiviilehitus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Salme, Torgu, Valjala
Piret Kuldsaar
Ehituslubade spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kärla, Lümanda
Tallinna Tehnikaülikool, ehitusprojekteerimine (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kärla, Lümanda
Argo Riik
Geoinfospetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Mustjala, Salme, Torgu
Kehtna Kõrgem Põllumajanduskool, maamõõtja (keskeriharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Mustjala, Salme, Torgu
Hannes Rohulaid
Geoinfospetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Laimjala, Leisi, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Kehtna Kõrgem Põllumajanduskool, maamõõtja (kutseharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Laimjala, Leisi, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Maarika Saks
Geoinfospetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Estonian Business School, ettevõtlus ja ärijuhtimine (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Üllar Jõgi
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Leisi Keskkool (keskharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Sander Kask
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Kingissepa 1. Keskkool (keskharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Planeeringuteenistus
Kätlin Kallas
Teenistuse juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tartu Ülikool, keskkonnatehnoloogia (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Maria Reimal
Vanemarhitekt
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Leisi, Mustjala, Orissaare
Tallinna Tehnikakõrgkool, rakendusarhitektuur (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Leisi, Mustjala, Orissaare
Inge-Ly Ansip
Arhitekt
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma
Eesti Riiklik Kunstiinstituut, arhitektuur (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma
Liisa Maripuu
Arhitekt
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Tallinna Tehnikakõrgkool, arhitekt (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Piret Miller
Arhitekt
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Laimjala, Pihtla, Pöide, Valjala
Tallinna Tehnikakõrgkool, arhitektuur (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Laimjala, Pihtla, Pöide, Valjala
Marii Prii-Pärn
Maastikuarhitekt
Tallinna tn 10, Kuressaare
Eesti Maaülikool, maastikuarhitektuur (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Pille Pukk
Maakorraldusspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kärla, Lümanda, Pihtla, Salme, Torgu
Eesti Maaülikool, loodusteadused (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kärla, Lümanda, Pihtla, Salme, Torgu
Kadri Rea
Maakorraldusspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pöide, Valjala
Eesti Maaülikool, maakorraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pöide, Valjala
Liina Järveots
Planeeringuspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Tallinna Tehnikaülikool, tüürimees (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Piret Paiste
Planeeringuspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Eesti Maaülikool, kinnisvara planeerimine (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Reta Lall
Vallakunstnik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Polütehnikum, trükiettevalmistaja (kutsekeskharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Üldplaneeringuspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Helen Erik
Projektijuht
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Baltic Sea2Land
Eesti Maaülikool, maastikuarhitektuur (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Baltic Sea2Land
Haridus- ja noorsootööosakond
Kaire Kiil
Osakonna juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Pedagoogikaülikool, sotsiaalpedagoogika (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Alusharidusnõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Meelis Kaubi
Haridusnõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Pedagoogiline Instituut, üldtehnilised distsipliinid ja tööõpetus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Õilme Salumäe
Üldharidusnõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Ülikool, riigiteadused (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Haridusasutuste arendusnõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Anne Põder
Hariduse ja noorsootöö peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, väikeettevõtlus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Hariduse peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kesk/kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Lindia Lallo
Noorsootöö ja huvihariduse peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Pedagoogiline Seminar, noorsootöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Heleri Jõgi
Projekti koordinaator
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Uus Algus
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Uus Algus
Helen Ankudinova
Noorte heaolu spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Eesti Kunstiakadeemia, keraamika ja klaasikunst (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Pille-Riin Laaneväli
Noorte heaolu spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Ülikool, noorsootöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Anne Keerberg
Projektijuht
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Hariduse IKT keskne juhtimismudel
Tartu Ülikool, pedagoogika (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Hariduse IKT keskne juhtimismudel
Järelevalveteenistus
Ain Kõiv
Järelevalve juhtivspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Eesti Politseiakadeemia, politseiametnik (keskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Marko Mägi
Järelevalve peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Eesti Riigikaitse akadeemia, politseinik (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Ardo Vahter
Järelevalve peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Majanduskool, õigusteenistus (kutsekeskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Keskkonnaosakond
Kairi Niit
Osakonna juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tartu Ülikool, keskkonnateadus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Merili Pahapill
Jäätmehoolduse peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Teeninduskool, müügiesindaja (kutsekeskharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Anu Teppan
Keskkonnataristu peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, halduskorraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Keti Kaljuste
Looduskasutuse ja -kaitse peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, turismi- ja toitlustuskorraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Ringmajanduse peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Annaliisa Jalak
Veekasutuse ja -kaitse peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Eesti Maaülikool, rakendushüdrobioloogia (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kihelkonna, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Meelis Albert
Veekeskkonna peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, hüdrotehnika ja maaparanduse insener (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Laimjala, Leisi, Mustjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Kommunikatsiooniteenistus
Anu Vares
Kommunikatsioonijuht
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, avalikkussuhted ja teabekorraldus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Risto Kaljuste
Kommunikatsiooni peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Ülikool, riigiteadused (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Kersti Õunapuu
Kommunikatsiooni peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, ettevõtlus ja projektijuhtimine (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Merike Pitk
Meedia peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, žurnalistika (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Kultuuri- ja spordiosakond
Kristel Peel
Osakonna juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool, reisikorraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Maris Kaljuste
Kultuurinõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Ülikool, noorsootöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Marten Lombiots
Spordinõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tartu Ülikool, ettevõtlus ja projektijuhtimine (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Katry Reinart
Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Ülikool, tervisejuht (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kesk/kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Majandus- ja haldusosakond
Raino Sepp
Osakonna juhataja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Ülikool, juhtimise sotsiaalsed strateegiad (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Rein Lember
Saarevaht
Abruka
Tihemetsa Sovhoostehnikum, põllumajanduse mehhaniseerimine (keskeriharidus)
Abruka
Avo Piisk
Saarevaht
Vilsandi
Kutsekeskkool nr. 26, laia profiiliga traktorist-masinist (kutsekeskharidus)
Vilsandi
Kinnisvarateenistus
Raivo Kahm
Teenistuse juhataja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Indrek Kaesvelt
Ehitusinsener
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikakõrgkool, rakendusgeodeesia (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Argo Miller
Ehitusinsener
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikakõrgkool, hoonete ehitus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Urmas Sepp
Ehitusinsener
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, tööstus- ja tsiviilehitus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Margo Sooäär
Vallavaraspetsialist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tartu Ülikool, majandusgeograafia (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teedeteenistus
Enno Reis
Teenistuse juhataja
Marientali tee 27, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Leisi, Mustjala
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, maaparandus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Piirkond: Kihelkonna, Leisi, Mustjala
Raivo Kaseorg
Teespetsialist
Marientali tee 27, Kuressaare
Piirkond: Laimjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Tallinna Polütehniline Instituut, tsiviil- ja tööstusehitus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Piirkond: Laimjala, Orissaare, Pihtla, Pöide, Valjala
Toomas Raun
Teespetsialist
Marientali tee 27, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Tallinna Tehnikakool nr. 2 (keskharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma, Kärla, Lümanda, Salme, Torgu
Anne Saar
Tehniline spetsialist
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Väike-Maarja Keskkool (keskharidus)
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Transporditeenistus
Martin Kulderknup
Teenistuse juhataja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikakõrgkool, autotehnika (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Aare Voksepp
Sotsiaaltranspordi peaspetsialist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Polütehniline Instituut, autod ja automajandid (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Valeerik Ignatovitš
Transpordi peaspetsialist
Marientali tee 27, Kuressaare
Kuressaare Gümnaasium (keskharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Merike Sõrm
Transpordi peaspetsialist
Marientali tee 27, Kuressaare
Kingissepa 2. Keskkool (keskharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Maidu Ots
Autojuht
Marientali tee 27, Kuressaare
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, agronoomia (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Kalvi Põld
Autojuht
Marientali tee 27, Kuressaare
Kingissepa 2. Keskkool (keskharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Sotsiaalosakond
Reelika Murd
Osakonna juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Pedagoogiline Seminar, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Karoliina Roomets
Sotsiaalnõunik
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Ülle Korsar
Sotsiaaltöö peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Ülikool, haldus- ja ärikorraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piret Stepanova
Sisserändajate lõimumiskoordinaator
Tallinna tn 10, Kuressaare
Kingissepa 2. Keskkool (keskharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Ulvi Lehtsalu
Sisserändajate heaolu spetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tartu Ülikool, turismi- ja hotelliettevõtlus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Eliis Paimre
Projektijuht
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Inimkeskse hoolekande- ja tervishoiusüsteemi koordinatsioonimudel
Tartu Ülikool, turismi- ja hotelliettevõtlus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Projekt: Inimkeskse hoolekande- ja tervishoiusüsteemi koordinatsioonimudel
Leini Kaal
Hoolduskoordinaator
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Lastekaitseteenistus
Kerli Gutman-Laht
Teenistuse juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö korraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Kaide Aaso
Lastekaitsespetsialist
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Piirkond: Laimjala, Orissaare, Pöide, Valjala
Tallinna Pedagoogiline Seminar, noorsootöö (kõrgharidus)
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Piirkond: Laimjala, Orissaare, Pöide, Valjala
Kristi Mägi-Sepp
Lastekaitsespetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma, Kärla
Tallinna Pedagoogiline Seminar, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma, Kärla
Maarja Nuut
Lastekaitsespetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Sotsiaal-Humanitaarinstituut, õigusteadus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Kairi Põder
Lastekaitsespetsialist
Kihelkonna TK – Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik
Piirkond: Kihelkonna, Lümanda, Mustjala, Salme, Torgu
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Kihelkonna TK – Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik
Piirkond: Kihelkonna, Lümanda, Mustjala, Salme, Torgu
Jaane Remmel
Lastekaitsespetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Leisi, Pihtla
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö- ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Leisi, Pihtla
Teenistuskoht täitmata
Lastekaitsespetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Sotsiaalhoolekandeteenistus
Signe Lõhmus
Teenistuse juhataja
Tallinna tn 10, Kuressaare
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Ervin Raudsik
Eestkostespetsialist
Laimjala TK – Vallamaja, Laimjala küla
Tallinna Pedagoogiline Seminar, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Laimjala TK – Vallamaja, Laimjala küla
Helbe Saksakulm
Eestkostespetsialist
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Kersti Etverk
Eestkoste assistent
Kärla TK – Pargi tn 1, Kärla alevik
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, maakorraldusinsener (kõrgharidus)
Kärla TK – Pargi tn 1, Kärla alevik
Aili Ansper
Sotsiaaltöö peaspetsialist
Pöide TK – Rahvamaja, Tornimäe küla
Piirkond: Laimjala, Pöide
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Pöide TK – Rahvamaja, Tornimäe küla
Piirkond: Laimjala, Pöide
Aina Prei
Sotsiaaltöö peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Elve Rozenkron
Sotsiaaltöö peaspetsialist
Leisi TK – Kooli tn 12, Leisi alevik
Piirkond: Leisi
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö korraldus (kõrgharidus)
Leisi TK – Kooli tn 12, Leisi alevik
Piirkond: Leisi
Kai Albert
Sotsiaaltööspetsialist
Pihtla TK – Vallamaja, Pihtla küla
Piirkond: Pihtla
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Pihtla TK – Vallamaja, Pihtla küla
Piirkond: Pihtla
Maret Ignatovitš
Sotsiaaltööspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare
Tiia Jäärats
Sotsiaaltööspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma
Kristina Kauber
Sotsiaaltööspetsialist
Mustjala TK – Alevi tn 16, Mustjala küla
Piirkond: Kihelkonna, Mustjala
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Mustjala TK – Alevi tn 16, Mustjala küla
Piirkond: Kihelkonna, Mustjala
Kadi Nellis
Sotsiaaltööspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma
Audentese Ülikool, psühholoogia (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kuressaare, Kaarma
Kairi Nuut
Sotsiaaltööspetsialist
Valjala TK – Posti tn 15, Valjala alevik
Piirkond: Valjala
Tallinna Pedagoogikaülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Valjala TK – Posti tn 15, Valjala alevik
Piirkond: Valjala
Merilin Nöör
Sotsiaaltööspetsialist
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Piirkond: Orissaare
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Piirkond: Orissaare
Juta Sepp
Sotsiaaltööspetsialist
Torgu TK – Koolimaja, Iide küla
Piirkond: Salme, Torgu
Tartu Ülikool, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus (kõrgharidus)
Torgu TK – Koolimaja, Iide küla
Piirkond: Salme, Torgu
Kaire Toomson
Sotsiaaltööspetsialist
Kärla TK – Pargi tn 1, Kärla alevik
Piirkond: Kärla, Lümanda
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Kärla TK – Pargi tn 1, Kärla alevik
Piirkond: Kärla, Lümanda
Maarika Vaino
Sotsiaaltööspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma
Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Piirkond: Kaarma
Tugiteenuste osakond
Alo Heinsalu
Osakonna juhataja
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Riiklik Ülikool, geograafia (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Liana Kaasik
Arhivaar
Marientali tee 27, Kuressaare
Tartu Ülikool, infoteadus ja dokumendihaldus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Hanke peaspetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (kesk/kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Tea Rauk
Hankespetsialist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Kingissepa 2. Keskkool (keskharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Karin Rahumeel
Jurist
Tallinna tn 10, Kuressaare
Akadeemia Nord, õigusteadus (kõrgharidus)
Tallinna tn 10, Kuressaare
Mai-Liis Niit
Personalijuht
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, personalijuhtimine (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Ene Johanson
Personali peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Riiklik Ülikool, õigusteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Eve Kiil
Personalispetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Ehitus- ja Mehhaanikatehnikum, arhitektuur (keskeriharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Avo Levisto
Rahvastikutoimingute peaspetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Riiklik Ülikool, rakendusmatemaatika (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Ave Saat
Rahvastikutoimingute spetsialist
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Ülikool, infoteadus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Infotehnoloogiateenistus
Lossi tn 1, Kuressaare
Anu Tanila
IT-juht
Lossi tn 1, Kuressaare
Tallinna Ülikool, infotehnoloogia juhtimine (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Gert Kaasik
IT-tehnik
Lossi tn 1, Kuressaare
Kuressaare Ametikool, tarkvara ja andmebaaside haldus (kutsekeskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Silvar Mehik
IT-tehnik
Lossi tn 1, Kuressaare
Kuressaare Ametikool, arvutiteenindus (kutsekeskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Jaanus Mägi
IT-tehnik
Lossi tn 1, Kuressaare
Kehtna Kõrgem Põllumajanduskool, tehnik (kutsekeskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Valdo Armuand
Süsteemiadministraator
Lossi tn 1, Kuressaare
Haapsalu Kutsehariduskeskus, IT-süsteemide nooremspetsialist, tase 4 (kutseharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Andre Kägo
Süsteemiadministraator
Lossi tn 1, Kuressaare
Pärnumaa Kutsehariduskeskus, IT-süsteemide nooremspetsialist (kutsekeskharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Rahandusteenistus
Marili Niits
Teenistuse juhataja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Ülikool, matemaatika (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Katrin Nigul
Peaökonomist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Majandustehnikum, eelarveline raamatupidamine (keskeriharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Vanemökonomist
Marientali tee 27, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (keskeri/kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Skaidrid Nahkur
Ökonomist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tartu Ülikool, majandusteadus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Evelin Paju
Ökonomist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Ülikool, infoteadus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Varje Tuuling
Ökonomist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tartu Ülikool, ärijuhtimine (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Getter Õun
Ökonomist
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, väikeettevõtlus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Pearaamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (keskeri/kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Merike Mäeorg
Vanemraamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, majandusarvestus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Sirje Sepp
Vanemraamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Majanduskool, raamatupidamine (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Katrin Tuul
Vanemraamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, põllumajandusraamatupidamine ja -analüüs (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Vanemraamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (keskeri/kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Anne Kilumets
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Majandustehnikum, eelarveline raamatupidamine (keskeriharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Estra Pleiats
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Riiklik Koperatiivkaubanduse Tehnikum, kaubanduslik raamatupidamine (keskeriharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Anne Sai
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Vinni Näidissovhoostehnikum, põllumajanduslik raamatupidamine (keskeriharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Heidi Sokko
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool, raamatupidamine (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Krista Vendel
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, majandusarvestus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Silja Vällo
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Tartu Ülikool, majandusteadus (kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (keskeri/kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Teenistuskoht täitmata
Raamatupidaja
Marientali tee 27, Kuressaare
Haridusasutus, eriala (keskeri/kõrgharidus)
Marientali tee 27, Kuressaare
Turismi- ja turundusteenistus
Anu Lomp
Teenistuse juhataja
Tallinna tn 2, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, haldusjuhtimine (kõrgharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Egle Puhk
Arendusspetsialist
Tallinna tn 2, Kuressaare
Tallinna Ülikool, lastekaitse (kõrgharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Kairi Liiv
Turismi- ja turundusspetsialist
Tallinna tn 2, Kuressaare
Tartu Ülikool, turismi- ja hotelliettevõtlus (kõrgharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Kati Aus
Turismispetsialist
Tallinna tn 2, Kuressaare
Jäneda Sovhoostehnikum, agronoomia (keskeriharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Kristina Mägi
Turunduse peaspetsialist
Tallinna tn 2, Kuressaare
Tartu Ülikool, turismi- ja hotelliettevõtlus (kõrgharidus)
Tallinna tn 2, Kuressaare
Vallavanema otsealluvuses
Gunnar Havi
Kriisivalmiduse nõunik
Lossi tn 1, Kuressaare
Kaitseväe Akadeemia, sõjaväeline juhtimine (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Ülle Tänav
Sisekontrolör
Lossi tn 1, Kuressaare
Tartu Ülikool, rahandus ja pangandus (kõrgharidus)
Lossi tn 1, Kuressaare
Teenuskeskused
Liina Vaima
Kaarma teenuskeskuse juhataja
Kaarma TK – Marientali tee 27, Kuressaare
Tallinna Tehnikaülikool, ettevõtlus ja elamusmajandus (kõrgharidus)
Kaarma TK – Marientali tee 27, Kuressaare
Eveli Ait
Kihelkonna teenuskeskuse juhataja
Kihelkonna TK – Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik
Tallinna Ülikool, andragoogika (kõrgharidus)
Kihelkonna TK – Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik
Triin Aksalu
Kärla teenuskeskuse juhataja
Kärla TK – Pargi tn 1, Kärla alevik
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, ärijuhtimine (kõrgharidus)
Kärla TK – Pargi tn 1, Kärla alevik
Vilmar Rei
Laimjala teenuskeskuse juhataja
Laimjala TK – Vallamaja, Laimjala küla
Orissaare Gümnaasium (keskharidus)
Laimjala TK – Vallamaja, Laimjala küla
Tuuli Pärtel
Leisi teenuskeskuse juhataja
Leisi TK – Kooli tn 12, Leisi alevik
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, sisekujundus (kõrgharidus)
Leisi TK – Kooli tn 12, Leisi alevik
Tiia Naagel
Lümanda teenuskeskuse juhataja
Lümanda TK – Keskusehoone, Lümanda küla
Kingissepa 2. Keskkool (keskharidus)
Lümanda TK – Keskusehoone, Lümanda küla
Kalle Kolter
Mustjala teenuskeskuse juhataja
Mustjala TK – Alevi tn 16, Mustjala küla
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, agronoomia (kõrgharidus)
Mustjala TK – Alevi tn 16, Mustjala küla
Krista Riik
Orissaare teenuskeskuse juhataja
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Tallinna Pedagoogiline Seminar, sotsiaaltöö (kõrgharidus)
Orissaare TK – Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik
Tiit Rettau
Pihtla teenuskeskuse juhataja
Pihtla TK – Vallamaja, Pihtla küla
Kingissepa 2. Keskkool (keskharidus)
Pihtla TK – Vallamaja, Pihtla küla
Toomas Oll
Pöide teenuskeskuse juhataja
Pöide TK – Rahvamaja, Tornimäe küla
Orissaare Keskkool (keskharidus)
Pöide TK – Rahvamaja, Tornimäe küla
Kaia Kuul
Salme teenuskeskuse juhataja
Salme TK – Sõrve mnt 5, Salme alevik
Tallinna Ülikool, eripedagoog-nõustaja (kõrgharidus)
Salme TK – Sõrve mnt 5, Salme alevik
Mari Kübarsepp
Torgu teenuskeskuse juhataja
Torgu TK – Koolimaja, Iide küla
Tartu Kunstigümnaasium (keskharidus)
Torgu TK – Koolimaja, Iide küla
Tiit Aavik
Valjala teenuskeskuse juhataja
Valjala TK – Posti tn 15, Valjala alevik
Eesti Põllumajanduse Akadeemia, mehhaniseerimine (kõrgharidus)
Valjala TK – Posti tn 15, Valjala alevik
Teenistuskoht täitmata
Infospetsialist
Kihelkonna TK – Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik
Haridusasutus, eriala (kesk/kõrgharidus)
Kihelkonna TK – Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik
Viimati uuendatud 18.04.2024