Saaremaa Vallavolikogu

Tallinna 2, Kuressaare linn 93819, Saaremaa vald, Saare maakond
Üldtelefon: 452 5002
Üldine e-post: raekoda@saaremaavald.ee

Esimees: Jaanus Tamkivi (jaanus.tamkivi@saaremaavald.ee, tel 452 5010, 511 5501)
Kodanike vastuvõtt: iga kuu viimasel kolmapäeval kell 16.00–18.00 (eelneval kokkuleppel ka teistel aegadel). Palume kohtumine registreerida telefonil 452 5002.

Aseesimees: Aivar Aru (aivar.aru@saareerek.ee, tel 514 1131)

Saaremaa Vallavalitsus

Tallinna 10, Kuressaare linn 93819, Saaremaa vald, Saare maakond
(Lossi 1, Kuressaare linn 93819, Saaremaa vald, Saare maakond)
(Marientali tee 27, Kuressaare linn 93820, Saaremaa vald, Saare maakond)
Üldtelefon: 452 5000
Üldine e-post: vald@saaremaavald.ee
Meedia: press@saaremaavald.ee

Registrikood: 77000306
KMKR number: EE102037395
Tehingupartneri kood: 417101

Tööaeg:
E, T ,N 8.00–16.30
K 8.00–18.00
R 8.00–15.00
Kodanike vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Arveldusarved

Luminor Bank AS: Saaremaa Vallavalitsus EE871700017000767815
SEB Pank AS: Saaremaa Vallavalitsus EE851010602007390004
Swedbank AS: Saaremaa Vallavalitsus EE362200221068434358
Saaremaa Vallavalitsus võtab vastu ainult e-arveid! Lisainfo: Eha Talvistu (eha.talvistu@saaremaavald.ee, tel 452 5127).

Kontaktid

Vallavalitsuse liikmed
Kantselei
Arendus- ja kommunikatsiooniosakond
Ehitus- ja planeeringuosakond
- Planeeringuteenistus
Haridus- ja noorsootööosakond
Järelevalveteenistus
Keskkonnaosakond
Kultuuri- ja spordiosakond
Majandus- ja haldusosakond
Sotsiaalosakond
- Lastekaitseteenistus
- Sotsiaalhoolekandeteenistus
Turismi- ja turundusteenistus
Tugiteenuste osakond
- Infotehnoloogiateenistus
- Rahandusteenistus
Sisekontrolör
Teenuskeskused
Hallatavad asutused

Vallavalitsuse liikmed

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Vallavanem Mikk Tuisk 452 5001 mikk.tuisk@saaremaavald.ee Lossi 1 
Abivallavanem –
haridus, noorsootöö, kultuur, sport
Helle Kahm 452 5065 helle.kahm@saaremaavald.ee Tallinna 10 
Abivallavanem –
ehitus, planeerimine, järelevalve, keskkond
Jaan Leivategija 452 5073 jaan.leivategija@saaremaavald.ee Tallinna 10

Abivallavanem –
majandus, haldus, teenuskeskused

Jüri Linde 452 5137 juri.linde@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Abivallavanem –
arendus, kommunikatsioon, turism, turundus
Kristiina Maripuu 452 5023 kristiina.maripuu@saaremaavald.ee Lossi 1
Abivallavanem –
sotsiaalvaldkond, tugiteenused
Marili Niits 452 5013 marili.niits@saaremaavald.ee Lossi 1
Tallinna 10

Kantselei

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht

Vallasekretär

Liis Juulik 452 5000 liis.juulik@saaremaavald.ee Lossi 1
Dokumendihaldusspetsialist Merili Pahapill 452 5019
5879 4086
merili.pahapill@saaremaavald.ee Lossi 1
Infosekretär Kristin Raud 452 5009 kristin.raud@saaremaavald.ee Tallinna 10
Infosekretär Mares Tisler 452 5003 mares.tisler@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Infosekretär Pille Maripuu 452 5000 pille.maripuu@saaremaavald.ee Lossi 1
Istungisekretär Margit Kaldre 452 5002 margit.kaldre@saaremaavald.ee Tallinna 2
Juhtkonna abi Kaidi Ottis 452 5001 kaidi.ottis@saaremaavald.ee Lossi 1
Jurist Evelin Voksepp 452 5021 evelin.voksepp@saaremaavald.ee Lossi 1
Jurist Kaire Müür 452 5027 kaire.muur@saaremaavald.ee Lossi 1
Volikogu nõunik Andrus Lulla 452 5011 andrus.lulla@saaremaavald.ee  Tallinna 2

Arendus- ja kommunikatsiooniosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja ülesannetes
Arendus- ja kommunikatsiooninõunik
Anu Vares 452 5029 anu.vares@saaremaavald.ee Lossi 1
Energiamajanduse nõunik Virge Pihel 452 5031 virge.pihel@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse peaspetsialist Anu Teppan 452 5180 anu.teppan@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse peaspetsialist Eda Kesküla 452 5028 eda.keskula@saaremaavald.ee Lossi 1
Orissaare TK
Arenduse peaspetsialist Käthe Pihlak 452 5033
5884 5556
kathe.pihlak@saaremaavald.ee Lossi 1
Arenduse ja kommunikatsiooni peaspetsialist Renate Pihl 452 5032 renate.pihl@saaremaavald.ee Lossi 1
Kommunikatsiooni peaspetsialist Liisu Ots 452 5008 liisu.ots@saaremaavald.ee Lossi 1
Kommunikatsiooni peaspetsialist Risto Kaljuste 452 5025 risto.kaljuste@saaremaavald.ee Lossi 1
Meedia peaspetsialist Merike Pitk 452 5022 merike.pitk@saaremaavald.ee Lossi 1
Tervisedenduse peaspetsialist Riina Allik 452 5024 riina.allik@saaremaavald.ee Lossi 1

Ehitus- ja planeeringuosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Rein Kallas 452 5100 rein.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehitusinsener Mehis Kallas 452 5099 mehis.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Taristuinsener Madis Pihel 452 5101 madis.pihel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Taristuinsener Rait Pitk 452 5103 rait.pitk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Piret Kuldsaar 452 5048
5915 1951
piret.kuldsaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Hannes Rohulaid 452 5097 hannes.rohulaid@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Maarika Saks 452 5098 maarika.saks@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Üllar Jõgi 452 5147 ullar.jogi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Leisi TK
Maakorraldusspetsialist Inge Aru 452 5084 inge.aru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Registrispetsialist Kadri Rea 452 5092
5304 0297
kadri.rea@saaremaavald.ee Tallinna 10
- Planeeringuteenistus
Teenistuse juhataja Siim Kuusik 452 5044 siim.kuusik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Inge-Ly Ansip 452 5041 inge-ly.ansip@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Arhitekt Piret Miller 452 5042 piret.miller@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maastikuarhitekt Helen Erik 452 5045 helen.erik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Kätlin Kallas 452 5094 katlin.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 452 5093
5558 5708
piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10

Haridus- ja noorsootööosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Urmas Treiel 452 5068 urmas.treiel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Haridusnõunik Meelis Kaubi 452 5063 meelis.kaubi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Alusharidusnõunik Maarja Pildre 452 5066 maarja.pildre@saaremaavald.ee Tallinna 10
Üldharidusnõunik Õilme Salumäe 452 5067 oilme.salumae@saaremaavald.ee Tallinna 10
Hariduse peaspetsialist Kelly Erin-Uussaar 452 5062 kelly.erin-uussaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Hariduse ja noorsootöö peaspetsialist Anne Põder 452 5064
5887 6450
anne.poder@saaremaavald.ee Tallinna 10
Noorsootöö ja huvihariduse peaspetsialist Lindia Lallo 452 5069 lindia.lallo@saaremaavald.ee Tallinna 10

Järelevalveteenistus

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenistuse juhataja Karel Koovisk 452 5083 karel.koovisk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Järelevalve peaspetsialist Inga Merioja-Nuum 452 5081
512 8987
inga.merioja-nuum@saaremaavald.ee Tallinna 10
Järelevalve peaspetsialist Martina Kommel 452 5082
5309 3511
martina.kommel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Orissaare TK

Keskkonnaosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Bert Holm 452 5078 bert.holm@saaremaavald.ee Tallinna 10
Jäätmete peaspetsialist Katrin Koppel 452 5086 katrin.koppel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Keskkonnataristu peaspetsialist Maire Käärid 452 5169
5302 2682
maire.kaarid@saaremaavald.ee Lossi 1
Orissaare TK
Looduskasutuse ja -kaitse peaspetsialist Liis Sepp 452 5080 liis.sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Veekasutuse ja -kaitse peaspetsialist Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Veekasutuse ja -kaitse peaspetsialist Meelis Albert 452 5150 meelis.albert@saaremaavald.ee Tallinna 10

Kultuuri- ja spordiosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Kristel Peel 452 5071 kristel.peel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kultuurinõunik Annikki Aruväli 452 5072 annikki.aruvali@saaremaavald.ee Tallinna 10
Spordinõunik Aivi Auga 452 5075 aivi.auga@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist Evelin Mesila 452 5076 evelin.mesila@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist Valmar Kass 452 5074 valmar.kass@saaremaavald.ee Tallinna 10

Majandus- ja haldusosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Kaarel Tang 452 5105 kaarel.tang@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Ehitusinsener Argo Miller 452 5106 argo.miller@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Ehitusinsener Urmas Sepp 452 5102 urmas.sepp@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vallavaranõunik Raivo Kahm 452 5114 raivo.kahm@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vallavara peaspetsialist Tiit Põld 452 5107 tiit.pold@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vallavaraspetsialist Margo Sooäär 452 5104 margo.sooaar@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Teede peaspetsialist Enno Reis 452 5113 enno.reis@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Teespetsialist Raivo Kaseorg 452 5134 raivo.kaseorg@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Teespetsialist Toomas Raun 452 5112 toomas.raun@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Transpordinõunik Mika Männik 452 5110 mika.mannik@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Transpordi peaspetsialist Martin Kulderknup 452 5111 martin.kulderknup@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Transpordispetsialist Merike Sõrm 452 5109 merike.sorm@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Sotsiaaltranspordi projektijuht Aare Voksepp 452 5136 aare.voksepp@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Sotsiaaltranspordi spetsialist Siiri Reek 452 5135 siiri.reek@saaremaavald.ee Pöide TK
Abruka saarevaht Rein Lember 5364 0360 abrukavaht@saaremaavald.ee Abruka
Vilsandi saarevaht Avo Piisk 505 4375 vilsandivaht@saaremaavald.ee Vilsandi

Sotsiaalosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja ülesannetes Anneli Tõru 452 5050
5330 4031
anneli.toru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaalnõunik Kerli Gutman-Laht 452 5055
5306 9517
kerli.gutman-laht@saaremaavald.ee Tallinna 10
- Lastekaitseteenistus
Teenistuse juhataja Anneli Tõru 452 5050
5330 4031
anneli.toru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Elve Rozenkron 452 5176
5749 3930
elve.rozenkron@saaremaavald.ee Leisi TK
Lastekaitsespetsialist Kadi Kindlam 452 5049
5692 9178
kadi.kindlam@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso 452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee Orissaare TK
Lastekaitsespetsialist Kristi Mägi-Sepp 452 5053
512 8730
kristi.magi-sepp@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kärla TK
Lastekaitsespetsialist Kristina Kallas 452 5052
508 1548
kristina.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Lastekaitsespetsialist Mare Kurvits 452 5060
5855 9305
mare.kurvits@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Lümanda TK
- Sotsiaalhoolekandeteenistus
Teenistuse juhataja Reelika Murd 452 5056
5308 7515
reelika.murd@saaremaavald.ee Tallinna 10
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Eestkostespetsialist Helbe Saksakulm 521 0328 helbe.saksakulm@saaremaavald.ee Orissaare TK
Eestkoste assistent Kersti Etverk 454 2212 kersti.etverk@saaremaavald.ee Kärla TK
Sotsiaaltöö peaspetsialist Karoliina Roomets 526 5520 karoliina.roomets@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Aili Ansper 452 5159
5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee Laimjala TK
Pöide TK
Sotsiaaltööspetsialist Aina Prei 452 5058
524 6243
aina.prei@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Helina Ehanurm 452 5057
5301 3374
helina.ehanurm@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Juta Sepp 452 5165
5910 8403
juta.sepp@saaremaavald.ee Salme TK
Torgu TK
Sotsiaaltööspetsialist Kadi Nellis 452 5054
527 7734
kadi.nellis@saaremaavald.ee Tallinna 10
Sotsiaaltööspetsialist Kai Albert 452 5156
5332 7274
kai.albert@saaremaavald.ee Pihtla TK
Sotsiaaltööspetsialist Kairi Nuut 452 5168
5450 2187
kairi.nuut@saaremaavald.ee Valjala TK
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153 
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Mustjala TK
Sotsiaaltööspetsialist Maret Ignatovitš 452 5148
5343 6289
maret.ignatovits@saaremaavald.ee

Leisi TK

Sotsiaaltööspetsialist Merilin Nöör 452 5175
5334 0903
merilin.noor@saaremaavald.ee Orissaare TK
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067 signe.lohmus@saaremaavald.ee

Kärla TK
Lümanda TK

Sotsiaaltööspetsialist Tiia Jäärats 452 5059
5915 1409
tiia.jaarats@saaremaavald.ee Tallinna 10

Turismi- ja turundusteenistus

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenistuse juhataja Helina Andruškevitšus 453 3766 helina.andruskevitsus@saaremaavald.ee Tallinna 2
Turundusjuht Maria Ruubas 453 3766 maria.ruubas@saaremaavald.ee Tallinna 2
Arendusspetsialist Egle Puhk 453 3766 egle.puhk@saaremaavald.ee Tallinna 2
Turismispetsialist Kati Aus 453 3120 kati.aus@saaremaavald.ee Tallinna 2
Turismispetsialist Kristina Mägi 453 3766 kristina.magi@saaremaavald.ee Tallinna 2

Tugiteenuste osakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Osakonna juhataja Alo Heinsalu 452 5015 alo.heinsalu@saaremaavald.ee Lossi 1
Arhivaar Liana Kaasik 452 5077 liana.kaasik@saaremaavald.ee Lossi 1
Hankespetsialist Anu Berens 452 5091 anu.berens@saaremaavald.ee Tallinna 10
Hankespetsialist Tea Rauk 452 5089 tea.rauk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Jurist Karin Rahumeel 452 5090 karin.rahumeel@saaremaavald.ee Tallinna 10
Personalijuht-jurist Liina Sepp 452 5020 liina.sepp@saaremaavald.ee Lossi 1
Personali peaspetsialist Ene Johanson 452 5035 ene.johanson@saaremaavald.ee Lossi 1
Personalispetsialist Eve Kiil 452 5034 eve.kiil@saaremaavald.ee Lossi 1
Rahvastikutoimingute peaspetsialist Avo Levisto 452 5017 avo.levisto@saaremaavald.ee Lossi 1
Rahvastikutoimingute spetsialist Anne Raik 452 5018 anne.raik@saaremaavald.ee Lossi 1
- Infotehnoloogiateenistus
IT teenistus Üldnumber 452 5005 it@saaremaavald.ee  
IT-juht Anu Tanila 452 5038 anu.tanila@saaremaavald.ee Lossi 1
IT-tehnik Gert Kaasik 452 5037 gert.kaasik@saaremaavald.ee Lossi 1
IT-tehnik Jaanus Mägi 452 5036 jaanus.magi@saaremaavald.ee Lossi 1
Riistvara- ja võrguadministraator Indrek Teppan 452 5040 indrek.teppan@saaremaavald.ee Lossi 1
Tarkvararakenduste administraator Diana Lõhmus 452 5039 diana.lohmus@saaremaavald.ee Lossi 1
- Rahandusteenistus
Teenistuse juhataja Diana Traumann 452 5131 diana.traumann@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Eelarvetalitus
Peaökonomist Katrin Nigul 452 5129 katrin.nigul@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Vanemökonomist Laura Heinsaar 452 5132 laura.heinsaar@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Ökonomist Evelin Paju 452 5121 evelin.paju@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Ökonomist Varje Tuuling 452 5124 varje.tuuling@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidamistalitus

Pearaamatupidaja –
maksed, arved, aruandlus

Merje Salonen 452 5117 merje.salonen@saaremaavald.ee Marientali tee 27

Vanemraamatupidaja –
sissetulevad arved, ostuarved, envoice

Eha Talvistu 452 5127 eha.talvistu@saaremaavald.ee Marientali tee 27

Vanemraamatupidaja –
väljaminevad müügiarved

Lilja Koppel 452 5126 lilja.koppel@saaremaavald.ee Marientali tee 27

Vanemraamatupidaja –
palgaarvestus

Sirje Sepp 452 5118 sirje.sepp@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Anne Kilumets 452 5128 anne.kilumets@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Anne Sai 452 5119 anne.sai@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Estra Pleiats 452 5115 estra.pleiats@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Heidi Sokko 452 5125 heidi.sokko@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Katrin Tuul 452 5130 katrin.tuul@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Krista Vendel 452 5120 krista.vendel@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Merike Mäeorg 452 5122 merike.maeorg@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Raamatupidaja Silja Vällo 452 5116 silja.vallo@saaremaavald.ee Marientali tee 27

Vallavanema otsealluvuses

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Sisekontrolör Ülle Tänav 452 5016 ulle.tanav@saaremaavald.ee Lossi 1

Teenuskeskused

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
- Kihelkonna teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Eveli Ait 452 5138 eveli.ait@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Infospetsialist Eva-Maria Kaerma 452 5139 eva-maria.kaerma@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
- Kärla teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Triin Aksalu 452 5164
5362 7280
triin.aksalu@saaremaavald.ee Kärla TK
- Laimjala teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Vilmar Rei 452 5143
503 8029
vilmar.rei@saaremaavald.ee Laimjala TK
- Leisi teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Tuuli Pärtel 452 5171 tuuli.partel@saaremaavald.ee Leisi TK
Infospetsialist Airi Toompuu 452 5170 airi.toompuu@saaremaavald.ee Leisi TK
- Lümanda teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Jaanika Tiitson 452 5141
5623 6402
jaanika.tiitson@saaremaavald.ee Lümanda TK
- Mustjala teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Kalle Kolter 452 5151
5322 9703
kalle.kolter@saaremaavald.ee Mustjala TK
- Orissaare teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Raul Koppel 452 5172 raul.koppel@saaremaavald.ee Orissaare TK
Infospetsialist Anne Saar 452 5174 anne.saar@saaremaavald.ee Orissaare TK
- Pihtla teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Tiit Rettau 452 5154
506 6193
tiit.rettau@saaremaavald.ee Pihtla TK
- Pöide teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Toomas Oll 452 5157
509 6104
toomas.oll@saaremaavald.ee Pöide TK
- Salme teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Kaia Kuul 452 5160
5883 6591
kaia.kuul@saaremaavald.ee Salme TK
- Torgu teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Mari Kübarsepp 452 5163
5340 9472
mari.kubarsepp@saaremaavald.ee Torgu TK
- Valjala teenuskeskus
Teenuskeskuse juhataja Tiit Aavik 452 5166
521 6672
tiit.aavik@saaremaavald.ee Valjala TK