Koolisport

   

2019/2020 võistlused

 

             
    Üritus Koht Aeg Korraldaja E-post Telefon Juhend Protokoll
        September          
  1 EKSL jalgpall 6.-9.kl. Kuressaare 19.09.2019 Andre Anis andre.anis@salme.edu.ee 5220759 Juhend Protokoll
  2 Euroopa Spordinädal Saare Maakond 23.-30.09.2019 Maakonna koolid        
  3 SÜG-i XX sügisjooks Tervisepark 24.09.2019 Enn Laanemäe enn46@hot.ee 5278205 Juhend

Protokoll P

Protokoll T

  4 Euroopa Koolispordi Päev/kettagolf Kuressaare 27.09.2019 Andres Ramst andres.ramst@tt.ee 53339003 Juhend Protokoll
                   
        Oktoober          
  5 Korvpall A-kl.(P) MV Saare Maakond okt.-dets. I ring Enn Laanemäe  enn46@hot.ee 5278205    
  6 Teatekross Kärla 02.10.2019 Raivo Uus sphall@hot.ee 522499 Juhend

Protokoll G.

Protokoll PK

                   
 

                                                                                              Vaheaeg 21.10. - 27.10.2019

       
                   
        November          
  7 Rahvastepall 4-5.kl. Finaal Orissaare SH 06.11.2019 Margo Rüütel margo.ruutel@gmail.com 56487359 Juhend  
  8 Rahvastepall (1.-3.kl) Kuressaare SH 14.11.2019 Kadri Pulk pulk.kadri@gmail.com 56619713 Juhend Protokoll
  9 Sisekergejõustiku MV Kuressaare SH 30.11.2019 KJK "Saare" andres.laide@mail.ee 56631985    
                   
        Detsember          
  10 korvpallis P, C- kl. MV  (5-7.kl).) Orissaare SH 06.12.2019 Mati Rüütel matiruutel24@gmail.com 53402086    
                   
                                             Vaheaeg 23.12.2019 - 05.01.2020        
                   
        Jaanuar           
  11 Korvpall A-kl.(P) MV Kuressaare jan/märts II ring Enn Laanemäe  enn46@hot.ee 5278205    
  12 Õpetajate Talipäevad Kurgjärve 10-12.01.2020 Riina Paat riinapaat@hot.ee 56939638    
  13 Võrkpall 10-12-kl.P+T  Kuressaare SH 16.01.2020 Cristin Lepp        
  14 1-3.sisejalgpall MV Salme PK 21.01.2020 Andre Anis andre.anis@salme.edu.ee 5220759    
  15 Korvpall B-kl (P, Põhik.)  Orissaare  .01.2020 Margo ja Mati Rüütel margo.ruutel@gmail.com 56487359    
  16 3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P Orissaare G 31.01.2020 Mati Rüütel matiruutel24@gmail.com 53402086    
  17 Võrkpall 4-6.kl. T,P Kuressaare SH 29.01.2020 Cristin Lepp cristinlepp95@gmail.com      
        Veebruar          
  18 Suusatamine  Karujärve veebr.20 Aivar Kallas aivar.kallas@gmail.com 56490503    
                   
  19 EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga) Salme PK 05.02.2020 Andre Anis andre.anis@salme.edu.ee 5220759    
  20 Võrkpall 7.-9.kl. P,T Kuressaare SH 12.02.2020 Cristin Lepp cristinlepp95@gmail.com      
                   
 

                                                                                                               Vaheaeg 24.02 - 01.03.2020

       
                   
        Märts          
  21 Sisekergejõustik D-kl Kuressaare SH 07.03.2020 KJK "Saare" andres.laide@mail.ee 56631985    
  22 Maakoolide võrkpall T + P  Lümanda 10.03.2020 Sander Viira sanderviira@hotmail.com 54534304    
  23 Vanalinna Kooli 26. rahvastepalliturniir 1.-3.kl T ja P ja 4.-5.kl T ja P  Kuressaare VK 20.03.2020 Edgar Haavik edgar.haavik@mail.ee 5528764    
  24 Koolivõimlemine ja tants Kuressaare 29.03.2020 Tiina Käen tiina.kaen@gmail.com 58450993    
                   
        Aprill          
  25 Valikorienteerumine Orissaare 16.04.2020 Raili Nõgu kodunekool@gmail.com      
  26 5.-9..kl. ujumisvõistlused Leisi 15.04.2020 Taimi Kangur taimikan@hot.ee 55528385    
                   
 

                                                                                                        Vaheaeg 20.04 - 26.04.2020

       
  27 Koolinoorte krossijooksu MV Kärla 30.04.2020 Raivo Uus sphall@hot.ee 5224999    
                   
        Mai          
  28 Heategevus teatejooks Kuressaare 07.05.2020 Kalev Kütt info@saaresport.ee 5065161    
  29 Põhikoolide jalgpall 6.-9.kl. PT, M Lümanda 11.05.2020 Sander Viira sanderviira@hotmail.com 54534304    
  30 1.-4.kl. ujumisvõistlused Kuressaare G 14.05.2020 Juhan Kolk kolkjuhan@gmail.com 5234062    
  31 Maakonna PK mitmevõistluse MV Kuressaare PK 15.05.2020 Kadri Pulk pulk.kadri@gmail.com 56619713    
  32 Kergejõustiku MV, D- kl. Tornimäe PK 21.05.2020 Margo Rüütel margo.ruutel@gmail.com 56487359    
  33 Kergejõustiku MV B, C Kuressaare 29.05.2020 KJK "Saare" andres.laide@mail.ee 56631985    
  34 Kergejõustiku MV A, J + Täiskasvanud Kuressaare 30.05.2020 KJK "Saare" andres.laide@mail.ee 56631985    
                   
 

                                                                                                        Vaheaeg 10.06. - 31.08.2020

       
                   
        Juuli          
  35 Rannavolle A,B,C-kl.P,T Kuressaare 28.07.2020 Cristin Lepp cristinlepp95@gmail.com      
                   
        August          
  37 Tänavakorvpall Pihtla 17.08.2020 Riivo Allik riivo.allik@gmail.com 5203533    
  40 Osavaim korvpall  Lahtine Lahtine Siim Hiie siimhiie10@gmail.com 53974722    
                   
                   
                   
    Klubide korraldatavad võistlused              
                   
  1 6.-9.kl.jalgpalliturniir P (Tuule Cup)   Kur. kunstmuru staadion 26.09.2019 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 56692777 Juhend  
  2 3.-6. kl.jalgpalliturniir T (Tuule Cup)   Kuressaare SH 31.10.2019 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 56692777 Juhend  
  3 6.-9.kl.jalgpalliturniir T (Tuule Cup) Kuressaare SH 11.11.2019 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 56692777    
  4 Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/kooliliiga   19.11.2019 Saaremaa JKaameraaS info@leisispordiselts.eu       
  5 Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/meistriliiga   20.11.2019 Saaremaa JKaameraaS info@leisispordiselts.eu       
  6 5.-7. kl.jalgpalliturniir P (Tuule Cup)   Kuressaare SH 29.01.2020 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 5669277    
  7 Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/meistriliiga   18.02.2020 Saaremaa JKaameraaS info@leisispordiselts.eu       
  8 Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/kooliliiga   19.02.2020 Saaremaa JKaameraaS info@leisispordiselts.eu       
  9 2.-5. kl jalgpalliturniir P (Tuule Cup)   20.02.2020 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 56692777    
  10 Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/kooliliiga Kuressaare SH 16.04.2020 Saaremaa JKaameraaS info@leisispordiselts.eu       
  11 Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5.kl. P/meistriliiga Kuressaare SH 16.04.2020 Saaremaa JKaameraaS info@leisispordiselts.eu       
  12 5.-7 ja 7.-9. kl. P finaal (Tuule Cup)   Kur. kunstmuru staadion 29.04.2020 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 56692777    
  13 3.-6. ja 6.-9. kl. T finaal (Tuule Cup)   Kur. kunstmuru staadion 07.05.2020 FC Kuressaare vazinski@hot.ee 56692777    
                   
  14 Ratsutamine Lahtine Lahtine Lahtine Lahtine      
  15 Purjetamine Kuressaare 06.-07.08.2020 Kristiina Klaos        
  16 Jahilaskmine Kalamaja 24.08.2020 Kalmer Kesküla        
  17 Jääpurjetamine Lahtine Lahtine Lahtine Lahtine