Külaelu

Info

Saaremaa valla aleviku- ja külavanema statuut

Mittetulundustegevuse toetamine

Mittetulundustegevuse toetamise kord

Abi ja info külavanemale: Eesti Külaliikumine Kodukant koduleht

 

Valjala piirkonna külavanemad.

Küla

Külavanem

E-mail

Telefon

1. Jursi

Alur Õunpuu

alur.ounpuu@gmail.com

5333 0009

2. Jõelepa

Juta Rettau

 

5568 0428

3. Jööri

Sulev Peäske

joorikyla@gmail.com

513 6998

4. Kalju

Karin Merisalu

kmerisalu@gmail.com

5628 7345

5. Kallemäe

Tauno Ligi

tauno.ligi@mail.ee

5626 3646

6. Kalli

Arne Maripuu

kristiina.maripuu@mail.ee

527 8920

7. Koksi

Ulvi Puhv

ulvi.puhv@mail.ee

5192 4867

8. Kuiste

Helle Lember

helle.lember@mail.ee

5555 4521

9. Kungla

Kert Kreem

kert.kreem@gmail.com

5341 1457

10. Kõnnu

Triin Kald

triin.kald@gmail.com

5399 2191

11. Kõriska

Tiia Lätt

tiialatt4@gmail.com

5394 4094

12. Laevaranna

Marje Kaasik

miisuke01@hotmail.com

510 9364

13. Lööne

Ülle Kuusk-Kupits

ylle.kuuskkupits@gmail.com

5348 2037

14. Männiku

Virvi Mihkelson

virvike@gmail.com

5829 2368

15. Oessaare

Kalev Kadak

kalev@vetmar.ee

518 6519

16. Põlluküla

Lembit Korb

tuulingumae@gmail.com

5800 1878

17. Rahu

Hilda Vohlbrück

mammaHilda@hot.ee

5665 3283

18. Röösa

Lembit Korb

tuulingumae@gmail.com

5800 1878

19. Sakla

Kalmer Laipaik

kalmerlaipaik@gmail.com

529 0040

20. Siiksaare

Annika Reino

reinoannika@gmail.com

5342 5261

21. Turja

Indrek Iljas

inzo1983@gmail.com

5698 2579

22. Tõnija

Toomas Suurorg

kadrilea@hot.ee

5346 5967

23. Undimäe

Marii Saar

mariiaksiim@gmail.com

 

24. Valjala-Ariste

Kaspar Kurg

kurg.kaspar@gmail.com

515 8514

25. Valjala-Kogula

Matti Tänav

 

5199 2227

26. Valjala-Nurme

Kaire Kiil

kairekiil@hot.ee

516 8066

27. Vanalõve

Arvi Liik

 

5390 2854

28. Veeriku

Erko Siiner

erko.siiner@mail.ee

5646 7006

29. Vilidu

Maie Kundrats

kundratsmaie@gmail.com

5340 6965

30. Väkra

     

31. Väljaküla

Annika Vipper

annika.vipper@mail.ee

5374 6870

32. Võrsna

Ain Aulik

ahtransport@hot.ee

508 2768