Kultuur

Rahvamajad

Aste klubi
Soo tn 4, Aste 93701
Juhataja: Triino Lest, tel 529 0869, aste.klubi@saare.ee
Klubi perenaine: Janne Šklennik, tel 527 3969
Koduleht: www.facebook.com/Aste-Klubi-219157661438379

Aste klubi hinnakiri
Klubi ringid:


Eikla klubi
Eikla klubi
Eikla küla, Saaremaa vald 93823
Juhataja: Viia Rohtla, tel 5330 9221, eikla.klubi@saare.ee
Koduleht: https://www.facebook.com/eiklaklubi
Eikla klubi hinnakiri 
Klubi ringid:

  • Käsitööring - kord kuus kolmapäeviti (aeg kuulutatakse välja) kell 15-17, juhendaja Heli Õun
  • Lastering - esmaspäeval 17-19, juhendaja Marina Saukonen marina.saukonen@mail.ee
  • Keraamikaring - kolmapäeval 15-17 eelneval kokkuleppel, tasuline, juhendaja Viia Rohtla


Nasva klubi
Sõrve mnt 53, Nasva, Saaremaa vald 93872
Juhataja: Hiie Mook, tel 520 1797, nasva.klubi@saare.ee
Facebook: https://www.facebook.com/nasvaklubi
Nasva klubi hinnakiri
Saali kasutamise aegade info ja ruumide broneerimine üritusteks: Hiie Mook, peolauad ja toitlustus: Kohvik Kodurand OÜ (juhataja Tähti Puiestee, tel 5354 1019,  kohvikkodurand@gmail.com)

Raamatukogud

Kirikud

Kaarma kirik
KIRIKU, Kaarma-Kirikuküla, Saaremaa vald
EELK Kaarma Peeter-Pauli kogudus
tel 519 34408, kaarma@eelk.ee
Jumalateenistused on igal pühapäeval algusega kell 15.00

Piila kirik
Piila, Saaremaa vald 93823
EAÕK Piila Peaingel Miikaeli kogudus
Preester Roman Tõnisson
tel 5349 2534, roman@eoc.ee
Kontaktisik: Selma Pahapill, tel 459 0296