Leisi teenuskeskus

Kooli 12 Leisi alevik 94202 Saaremaa

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse
juhataja
Eva Resen 452 5146
eva.resen@saaremaavald.ee
Infospetsialist Airi Toompuu 452 5170 
airi.toompuu@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Marina Skljarenko 452 5148, 5343 6289
marina.skljarenko@saaremaavald.ee
Lastekaitse
spetsialist
Elve Rozenkron 452 5176, 5749 3930 
elve.rozenkron@saaremaavald.ee
Ehitusspetsialist Üllar Jõgi 452 5147, 5621 6246 
ullar.jogi@saaremaavald.ee
Vee- ja looduskaitse
peaspetsialist
Liina Saar 452 5080, 5330 0787 
liina.saar@saaremaavald.ee

Sünni registreerimine
Surma registeerimine

Tööaeg
E, T, N  8.00-16.30; K  8.00-18.00; R  8.00-15.00
Lõuna 12.30-13.00

 

Uudised ja teated

 Leisi postkontor ajutiselt suletud 17.-31. august
Sel ajal asendab Orissaare postkontor, Sadama tänav 3, Orissaare.
E-R kl 9-16; L,P suletud.
______________________________________________________________________________
PROJEKTITOETUSTE TAOTLEMINE LEISI PIIRKONNAS

Projektitoetuse toimub Leisi Vallavolikogu 16.02.2009 määruse nr 2 Kultuuri- ja sporditoetuste maksmise kord" alusel.
Täpsem info ja valdkonnad: Projektitoetuse taotlemine_Leisi 
Taotlused esitatakse e-postile vald@saaremaavald.ee.

______________________________________________________________________________
LEISI APTEEK avatud uutel aegadel!
E-R kell 9-16
L, P suletud

INFO KODULEHELE!
Kui soovid oma ettevõtte/firma kohta infot kodulehele, palun võta ühendust infospetsialistiga.

Tutvustus

Leisi oli 2017. aasta oktoobrini Saare maakonna omavalitsusüksus Hiiu- ja Saaremaa vahelise Soela väina ääres. Vald liitus haldusreformi käigus teiste Saaremaa valdadega, jäädes osavalla staatusesse.

Endise Leisi valla koduleht (üleval kuni 31.12.2018)