Orissaare teenuskeskus

Kuivastu mnt 33, Orissaare 94601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Infospetsialist Anne Saar 452 5174
anne.saar@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist
 
Merilin Nöör

452 5175
5334 0903

merilin.noor@saaremaavald.ee

Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso 452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee
Arenduse peaspetsialist Maire Käärid 452 5169
maire.kaarid@saaremaavald.ee
Teespetsialist Raul Koppel 452 5172
raul.koppel@saaremaavald.ee

Ehitusspetsialist
Vastuvõtt N 8.30-16.30

Üllar Jõgi 5621 6246
ullar.jogi@saaremaavald.ee

Avatud: E, T, N 8.00 - 16.30; K 8.00 -18.00; R 8.00 - 15.00

Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnev tööpäev on lühendatud kolme tunni võrra. Teistele riigipühadele vahetult eelnev tööpäev on lühendatud ühe tunni võrra.

Sünni registreerimine
Surma registreerimine

Uudised ja teated

 3. jaanuarist 2019 töötab neljapäeviti Orissaare teenuskeskuses ehitusspetsialist Üllar Jõgi. Vastuvõtt kell 8.30-16.30.

Orissaare kultuurimajas

26. märtsil kell 19 komöödia "Mehed", pilet 5€
27. märtsil kell 18.30 külavanemate kokkusaamine
9. aprillil kell 19 kino Skandinaavia vaikus, pilet 4-5€
10. aprillil kell 11.30 Altai palsami müük
11.aprillil kell 10.30 Orissaare Gümnaasiumi algklasside näitemängupäev
14.aprillil kell 14 Orissaare Brassi 30.juubeli kontsert
17.aprillil kell 16 Ida-Saaremaa laulumaias Tornimäel
18.aprillil kell 14 Ehteli rahvuslike rõivaste ja Tupperware müük
18. aprillil kell 19 Salme teatri etendus "Astuge edasi", pilet 5€
23.aprillil kell 11.30 Altai palsami müük
23.aprillil kell 14 kino lastele Kapten Morten lollide laeval
24.aprillil kell 14 kino lastele Kasper ja Emma aaretejahil
24.aprillil kell 19 Tornimäe näiteseltsi etendus "Võõras mees majas"
27.aprillil kell 19 2.mälumänguõhtu Jaan Allikuga

Orissaare Spordihoones

27. märtsil kell 19.15 Saaremaa MV korvpallis - Orissaare Sport vs Tesman
30. märtsil kell 16 Saaremaa MV korvpallis - Estlant vs Orissaare Träx
31. märtsil Eesti MV korvpallis - U14 III division:
kell 11.00 Orissaare Sport – BC Kalev/Saaremaa Spordikool;
kell 12.45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool – KK Keila II;
kell 14.30 Orissaare Sport – KK Keila II.
31. märtsil kell 16 Saaremaa MV korvpallis - BC Käsa vs Orissaare Träx