Orissaare piirkond

Orissaare piirkond asub Ida-Saaremaal, piirnedes Pöide, Laimjala, Valjala ja Leisi piirkondadega. Orissaaret on ajaloos esmakordselt mainitud 13. sajandil, mil piirkond läks Mõõgavendade (hilisema Liivi) Ordu valdusesse. Kaasajal on Orissaare põhilised majandusharud põllumajandus, tekstiilitööstus ja puidutööstus. Orissaare piirkonna territooriumil on üks alevik ning 35 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Orissaare alevikus.

Teenuskeskus

Kuivastu mnt 33, Orissaare alevik 94601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Raul Koppel 452 5172 raul.koppel@saaremaavald.ee Orissaare TK
Infospetsialist Anne Saar 452 5174 anne.saar@saaremaavald.ee Orissaare TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso 452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee Orissaare TK
Sotsiaaltööspetsialist Merilin Nöör 452 5175
5334 0903
merilin.noor@saaremaavald.ee Orissaare TK
Arhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Hannes Rohulaid 452 5097 hannes.rohulaid@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Üllar Jõgi 452 5147 ullar.jogi@saaremaavald.ee Tallinna 10
Leisi TK
Maakorraldusspetsialist Pille Pukk 452 5085 pille.pukk@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Kätlin Kallas 452 5094 katlin.kallas@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Raivo Kaseorg 452 5134 raivo.kaseorg@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Meelis Albert 452 5150 meelis.albert@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Silvester Hamann 5353 1946 silvester.hamann@saare.ee Pöide TK

Teated

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks palub Saaremaa Vallavalitsus, et kodanikud annaksid vallavalitsusse (sh teenuskeskustesse) tulekust võimalusel eelnevalt teada. Kohtumise kokkuleppimiseks piisab, kui võtta soovitud spetsialistiga otse ühendust või helistada valla üldnumbrile 452 5000. Vallavalitsusse tulles palume kanda kaitsemaski.
Teisipäeval, 6. aprillil 2021 alustab Saaremaa Haldus koostöös arboristidega Orissaare alevikus Sadama tn ning Pärna tn pärnade hoolduslõikustega. Kokku plaanitakse hooldada kuni 130 puud. Lisaks teostatakse Pärna tänava keskel asuval haljasalal raieid vananenud viljapuudele. Tööde toimumise ajal palume elanikel olla tähelepanelikud ning arvestada, et oksad ladustatakse hooldatud puude alla kuni tööde teostamise lõpuni, misjärel need sealt ära veetakse. Tööd kestavad kuni 1 nädal. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
Ilmunud on Orissaare Teataja aprillikuine number, mida saab lugeda siit.
Piirkonna perearst (Ranna pst 10, Orissaare)
Elo Lember: tel 454 5150; E, T, K, R  9–14; N 9–18.
Juhan Nemvalts: tel 454 5070; T, N  9–14.
Pereõde: E–R  9–14