Osavallakogu

     

     Valjala osavallakogu liikmed:

 

  1. Kaido Kaasik - esimees, kaidokaasik68@gmail.com; tel 508 2677
  2. Kaire Kiil - aseesimees, kaire.kiil@kallemae.edu.ee

  3. Liilia Eensaar - liige, liilia.eensaar@mail.ee

  4. Kaido Kirst - liige, tiia.latt@valjala.ee

  5. Sille Lapp - liige, sille.lapp@gmail.com

  6. Hindrek Ley - liige, hindrekley@hotmail.com

  7. Aive Mõistlik - liige, aive.moistlik@valjala.edu.ee

  8. Alexander Pupart - liige, alex.pupart@gmail.com

  9. Agnessa Sepp - liige, agnessa.sepp@valjala.ee

  10. Ulvi Vallik - liige, ulvi.vallik@mail.ee

 

Valjala osavalla põhimäärus: http://www.riigiteataja.ee/akt/417112017027

Osavallakogude koosolekute protokollid on kättesaadavad valla dokumendiregistris: Osavallakogude ja kogukonnakogude koosolekute protokollid.