Piirkondade spordimängude arhiiv

2020 (kokkuvõteüldjuhend)

Toimumise aeg Spordiala Toimumise koht Korraldaja Telefon Juhend Protokoll
9. veebruar Noolevise Kuressaare Pritsumaja Tarvo Pihlas 520 1611 Juhend Protokoll
15. veebruar Sulgpall Kuressaare Pirgit Nuut 5629 6255 Juhend Protokoll
13. juuni Petank Kaubi väljak Tarvo Pihlas / Ain Koplimäe 520 1611 Juhend Protokoll
20. juuni Rannavolle N+M Kuressaare rand Cristin Lepp / Kristi Põld 5628 5218 Juhend Protokoll
21. juuni Mölkky Kaubi väljak Tarvo Pihlas 520 1611 Juhend Protokoll
27. juuni Kettagolf Pöide terviserada Pöide Spordiselts / Andres Ramst 504 4274 Juhend Protokoll
27. juuni Jahilaskmine Kalamaja lasketeiir Saare Jahimeeste Selts 523 3947 Juhend Protokoll
16. august Kurn Kärla terviserada Raivo Uus 522 4999 Juhend Protokoll
17. september Mälumäng Valjala Rahvamaja Pirgit Nuut 5629 6255 Juhend Protokoll
17. oktoober Lauatennis Kärla Spordihoone Raivo Uus 522 4999 Juhend Protokoll
24. oktoober Kabe Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium Jaan Truu 517 9534 Juhend Protokoll
31. oktoober Male Saaremaa Ühisgümnaasium Juuno Jalakas 5668 2436 Juhend Protokoll
14november Koroona Orissaare Spordihoone Gunnar Vaho 5648 8474 Juhend Protokoll
19. november Sasku Sandla Rahvamaja Tiit Rettau / Kaljo Tuuling 506 6193 Juhend Protokoll
19. detsember Korvpall Orissaare Spordihoone Andla Rüütel 5340 1046    

2019 (kokkuvõteüldjuhend)

Toimumise aeg Spordiala Toimumise koht Korraldaja Telefon Juhend Protokoll
16. märts Lauatennis Kärla Raivo Uus 522 4999   Protokoll
6. aprill Jahilaskmine Kalamaja lasketiir Saare Jahimeeste Selts
523 3947
Juhend Protokoll
12. aprill Mälumäng Kihelkonna Rahvamaja Aivar Kallas 5649 0503 Juhend Protokoll
25. mai Kergejõustik Kuressaare Raivo Kallas   Juhend Protokoll
29. juuni Võrkpall Kuressaare Asko Esna   Juhend Protokoll
10. august Kurn Kärla Raivo Uus 522 4999 Juhend Protokoll
17. august Petank Kaarma kool Tarvo Pihlas / Ain Koplimäe 520 1611 Juhend Protokoll
7. september Kettagolf Karujärve Aivar Kallas 5649 0503 Juhend Protokoll
26. oktoober Koroona Orissaare Gunnar Vaho 564 88474 Juhend Protokoll
16. november Kabe Kuressaare Jaan Truu 517 9534   Protokoll
30. november Male Kuressaare Juuno Jalakas 5668 2436    
12. detsember Sasku Sandla Tiit Rettau 506 6193 Juhend  
21. detsember Korvpall Orissaare Andla Rüütel 5340 1046 Juhend  
Näidisalad
5. oktoober Noolevise Kuressaare Tarvo Pihlas 520 1511 Juhend Protokoll
9. november Sulgpall Kuressaare Aivi Auga   Juhend